Чи стикалися ви з виявами плагіату в українській вищій освіті?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо плагіату у вищій освіті

Чи стикалися ви з виявами плагіату в українській вищій освіті?

Уряд затвердив процедуру скасування дипломів про вищу освіту за порушення принципів академічної доброчесності.

Дія Порядку, ухваленого Кабміном, буде поширюватися на рішення про присудження ступенів вищої освіти “молодший бакалавр”, “бакалавр” і “магістр” та присвоєння відповідних кваліфікацій.

За словами міністра освіти Сергія Шкарлета, створено правові умови, які стимулюватимуть здобувачів освіти дотримуватись академічної доброчесності та нести відповідальність у разі порушень.

Освіта.ua
27.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
911
Сучасна Програма освіти у розвинених країнах і скоро для продвинутих слов’ян https://www.youtube.com/watch?v=rlxMMf1nLy8
Xayc
Рефераты для курсовых, курсовые для диссертаций, диссертации для мета-анализов и патентов, патенты для коммерции вроде образовательной/рабочей программы - и академический круг бюрократии замкнулся на деньгах. А всякие ТЗ, отчёты и контроль всего лишь гнилая кровь, напускная активность бизнеса. Так что можно придумать новое на основе пережеванной тухлятины, если любознательность и творчество изначально убивают ещё в младших классах? Многие украинские научные сотрудники давно позабыли что такое критическое мышление, методы, доказательства, источники, ограничения и другие странные термины.
Анна
А самого Шк@рлета коли за плагіат виженуть? Питання риторичне. Риба прогнила з голови. Того, у кого блакитна кров, ніхто не вижене.