Вісім українських вишів – у рейтингу QS World University Rankings

Українські університети переважно зберегли свої місця у світовому рейтингу вишів

Вісім українських вишів – у рейтингу QS World University Rankings

Вісім українських університетів увійшли до переліку закладів освіти, представлених у рейтингу QS World University Rankings 2022.

Результати цьогорічного дослідження, що проводиться британським агентством QS Quacquarelli Symonds, опубліковані на сайті рейтингу.

Найвищу позицію серед українських вишів посідає Харківський національний університет ім. Каразіна (511–520 місце у світовому рейтингу). Минулоріч цей заклад був у світовому рейтингу на 477 позиції.

На другій сходинці з позицією 601–650 – Київський національний університет ім. Шевченка. Цей заклад зберіг позицію у світовому рейтингу з минулого року. 

Третім серед закладів вищої освіти України, зберігаючи позицію 651–700, є НТУ «Харківський політехнічний інститут».

Наступну сходинку ділять НТУ «Київський політехнічний інститут ім. Сікорського» і Сумський державний університет. Ці заклади і цього, і минулого року перебувають на позиції 701–750 у рейтингу QS World University Rankings.

На шостому місці (801–1000 позиції) – НУ «Львівська політехніка». Цей університет минулого року мав таку саму позицію у світовому рейтингу.

Сьому й восьму сходинку (1001–1200 позиції) поділили Львівський національний університет ім. Франка (уперше представлений у QS World University Rankings) і НУ «Києво-Могилянська академія» (у 2021 мала позицію 1001+). 

Рейтинг QS World University Rankings укладається вже понад 15 років. Його вважають одним з найавторитетніших у світі поряд із шанхайським Academic Ranking of World Universities, американським U.S. News та іншим британським рейтингом від Times Higher Education.

РЕЙТИНГ УНІВЕРСИТЕТІВ QS 2022

Освіта.ua
09.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Синявін
Яка там замизгана Могилянка в рейтингу? Фонд Сороса проплачує тупо цей рейтинг її , статті пусті в Скопусі .. . Такий і харківський універ... Згоден, що і Кпі впало за Згуровського...
за державу
Для Синявін: Ти всіх по собі не рівняй - фонд пригожина
Кока
Могилянка- антиукраїнський хтивий заклад
Коментувати
Марчук М.
Харківський унт входить в рейтинг згадками за трьох ще царсько- радянських нобелівських лауреатів. Нині це - запущена руїна. Кпі- втопив Застійник Ректор,бруд і холод, одна назва ... Могилянка - одні понти і гризня, навіть спеціальність біологію будуть закривати. Два роки ректора не можуть обрати. Кубло соросівських агентів впливу . Є кращі внз в Києві і регіонах.