Стартувало опитування щодо дистанційного навчання у вишах

Студенти та викладачі можуть висловити думку про організацію та якість дистанційної вищої освіти

Стартувало опитування щодо дистанційного навчання у вишах

В Україні стартувало опитування щодо використання технологій дистанційного навчання у закладах фахової передвищої та вищої освіти.

Анонімне онлайн-опитування проводить Державна служба якості освіти України, щоб визначити рівень задоволеності організацією та якістю дистанційного навчання у другому семестрі 2020/2021 навчального року.

Участь в онлайн-опитуванні можуть узяти здобувачі фахової передвищої та вищої освіти, педагогічні та науково-педагогічні працівники, а також представники адміністрацій закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Як повідомили в Держслужбі, анкета була розроблена, виходячи з принципів анонімності, з метою виявлення проблем організації дистанційного навчання, що є загальними для освітянської спільноти, та пошуку шляхів їх вирішення.

Анкетування триватиме з 12 до 20 квітня 2021 року.

Результати будуть оприлюднені після 01 травня 2021 року.

ВЗЯТИ УЧАСТЬ В АНКЕТУВАННІ

Освіта.ua
12.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлия
Дистанционное образование -это зло! Особенно, если это обучение идет у медиков, реабилитологов и прочих специальностях, которые ну никак не должны учиться дистанционно! Результаты такого образования скажуться лет через 10 и они будут печальные....