В Україні запровадили Нацпремію ім. Бориса Патона

Премія на державному рівні відзначатиме науковців за значний внесок у розвиток вітчизняної науки

В Україні запровадили Нацпремію ім. Бориса Патона

Державну премію України в галузі науки і техніки перейменують на Національну премію імені Бориса Патона.

Про це йдеться у законопроєкті, який був схвалений під час засідання уряду.

Законопроєкт спрямований на увічнення пам’яті академіка Бориса Патона, а також відзначення на державному рівні діячів науки за значний внесок у розвиток вітчизняної наукової сфери.

Відповідно до регламенту Кабінету Міністрів, законопроєкт буде переданий до Верховної Ради.

Освіта.ua
01.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
hgrtc
Члены Национальной тарифной комиссии (НКРЭКУ) выписали себе премию по итогу первого квартала 2021 года в размере 50% от должностного оклада, что, согласно их декларациям, составляет от 200 до 250 тыс. грн, передает FaceNews.ua. В качестве обоснования премий говорится, что они необходимы для "стимулирования высокоинтеллектуального труда, повышения его эффективности, качества и заинтересованности в достижении результатов".
8Р
Який розмір тієї премії? А то стипендія Кабміну для аспірантів аж 1000грн, то й жартують відповідно з неї: який кабмін, така й стипендія, 1 філіжанка кави на день малодому науковцю від КМ України.
Галина
Для 8Р: яка стипендія аспірантів 1000 грн? "19. Академічна стипендія клінічним ординаторам, асистентам-стажистам, аспірантам і докторантам, які навчаються за денною формою (з відривом від виробництва), установлюється у розмірі 90 відсотків*** відповідного посадового окладу, визначеного за схемою посадових окладів (з урахуванням наступних змін в оплаті праці на відповідних посадах), а саме: викладача - для клінічних ординаторів, асистентів-стажистів та аспірантів;"
8Р
Для Галина: малось на увазі, що стипендія від КМ лише на 1000грн. більша за звичайну аспірантську стипендію. Йдеться не про клініки, а про університети із статусом національного. Тож, в сухому залишку виходить таки 1000грн від КМУ. Який кабмін, така й стипендія, приблизно 33грн на день на каву :)! + для інформації: в університетах стипендія аспірантів доосить далека від зп викладача.
Коментувати
Володимир
Хоч щось.