Виші можуть видавати дипломи з відзнакою

Заклади можуть видавати дипломи з відомостями про відмінні досягнення випускників

Виші можуть видавати дипломи з відзнакою

У Міністерстві освіти і науки повідомляють, що заклади вищої освіти зможуть видавати дипломи з відомостями про відмінні навчальні досягнення випускників.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби МОН, враховуючи інформацію деяких ЗМІ про те, що через затвердження міністерством нових форм документів про вищу освіту, виші не зможуть видавати дипломи з відзнакою.

«Заклади вищої освіти мають широку академічну автономію та за рішенням вчених рад можуть вносити до додатка диплома європейського зразка відомості про відмінні навчальні досягнення випускника», - повідомляють у Міністерстві освіти.

Окрім того у МОН повідомили, що заклади вищої освіти можуть самостійно визначати вимоги до присудження відзнаки випускникам.

Також у МОН повідомили, що Міністерство юстиції наразі проводить правову експертизу наказу, яким затверджені нові форми документів про вищу освіту та наукові ступені.

У відомстві не виключають, що після опрацювання наказу Мін’юстом документ може бути скориговано.

Освіта.ua
15.01.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ха-ха-ха
Тепер замість червоних дипломів усім видаватимуть "корочки Шкарпета". .
Ха-ха-ха
Для Правда: Уяви собі, що не чекаю, бо свій червоний диплом я отримав ще сорок років тому, коли про Сороса ніхто й не згадував. А термін "корочки Шкарлета" виник після його заяви, що працівникам зі стажем треба дати не освіту,а можливість отримати корочку. То чому справді обдарованих випускників треба зрівнювати з власниками таких корочок?
за державу
Для Ха-ха-ха: А до чого тут Сорос? Чи це темник виконується за гроші мєдвєдки, яке йому наказали з москви?
Ха-ха-ха
Для за державу: До того, що це була відповідь на коментар Правди, яка написала, що я чекаю на корочки Сороса. Але її образливий коментар модератори сайту видалили.
Коментувати