МОН: студентам мають зберегти місця у гуртожитках

За студентами, які виїхали з гуртожитків, має обов’язково зберігатися місце проживання

МОН: студентам мають зберегти місця у гуртожитках

За студентами, які виїхали з гуртожитків з 15 жовтня до 15 листопада, має обов’язково зберігатися місце проживання.

Про це в ефірі на телеканала «НАШ» сказав в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет.

Він також запевнив, що кошти за період непроживання в гуртожитку мають бути повернені студентам або зараховані як платіж на наступний період проживання.

Також в.о. міністра освіти нагадав, що Кабмін та МОН лише рекомендували студентам за можливості залишити гуртожитки на час введення карантинних заходів.

«Враховуючи автономію закладів вищої освіти, ми рекомендували за можливості звільнити гуртожитки. Але прописали, що діти-сироти, діти з тимчасово окупованих територій, з «червоної» карантинної зони, студенти, які перебувають на навчально-виробничій практиці або працюють, іноземці та особи без громадянства залишаються проживати у гуртожитках, дотримуючись усіх рекомендацій МОЗ та головного санітарного лікаря», – сказав Шкарлет.

Освіта.ua
28.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Магістр
Дорогі друзі. Я заступник коменданта, магістр. Гуртожитки на повному госпрозрахункі. Всі служби працюють: охорона, електрик, слюсар, плотнік.... Хто ім заплатить? Ніхто. Якщо Уряд дасть компенсацію, як дають дітям воінів Ато - ми іх повернемо студентам. А так - хочеш виселяться- бери речі і ідь додому. Гроші віддадуть. А якщо речі в гуртожитку - як в готелі, плати. Іншого не дано.
СК86
Для Магістр: цікава ситуація. В СРСР комендант був з середньо-спеціальною освітою. А в сучасній Україні заступник коменданта - цілий магістр! Співвідношення освітніх ступенів як купівельна спроможність радянського карбованця і нинішньої дешевої гривні. Хоча, що там говорити, і кондуктори в київських тролейбусах теж вже з вищою, але українською освітою. ПРОГРЕС!
Коментувати
Юлія
Для того, щоб не платити за цей карантинний місяць треба пройти обхідний лист, тобто виписатись з кімнати, а потім знову заселятися. Не факт, що заселяють у цю саму кімнату. До кого звертатись, щоб не висилятися з кімнати?
Право
Для Юлія: не виселяйся, треба на день - два приіхати - приізди!
Коментувати
Олена
А что с деньгами с мартовского карантина!? дети тоже не пользовались общежитием!!!!
Влад
Для Олена: звертайтеся до керівництва ЗВО
Федір
Ку- ку! Речі в готелі- рівноцінно твоєму проживанню
Коментувати