COVID-19: МОЗ поки не розглядатиме нових обмежень

Запровадження нових обмежень розглянуть у разі 15 тисяч випадків захворювання за добу

COVID-19: МОЗ поки не розглядатиме нових обмежень

Можливість запровадження нових карантинних обмежень розглядатимуть у разі виявлення 15 тисяч нових випадків захворювання на COVID-19 за добу.

Про це під час вебінару «Локдаун 2.0 для ритейлу: чи буде і хто витримає?» сказав головний санітарний лікар Віктор Ляшко, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Цифра є - 15 тисяч хворих за добу. Після цього говоритимемо про наші плани на найближчий період. Водночас ми не говоримо, що вже завтра щось запроваджуватимемо. 15 тис. хворих за добу - це у нас ще є запас міцності, який дасть змогу відреагувати без колапсу для системи охорони здоров’я», - сказав Ляшко.

Водночас Ляшко наголосив, що ця цифра є актуальною за рівномірного розподілу хворих на території країни, водночас для окремих регіонів вона може бути нижчою.

«Ця цифра прорахована. Наразі ми її не публікуємо, оскільки чекаємо на 1 листопада, коли на місцях мають бути використані субвенції й підведений кисень до більшості ліжок. Після цього потужності системи охорони здоров'я мають змінитися», - пояснив заступник міністра.

За його словами, нині для хворих на коронавірус відведено близько 52 тисяч ліжок, із них 17 тисяч забезпечені кисневою підтримкою.

Як відомо, в Україні 27 жовтня зафіксовано 6 677 нових випадків захворювання на COVID-19.

Освіта.ua
27.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ivan
Охота ФСБ началась. Передадите ссылку дальше, пока она доступна. anti-tacc.livejournal... .com/1751.html anti-tacc.livejournal.co... m/1855.html anti-tacc.livejournal.com/2... 226.html...
Виктория Владимирова
Підпишіть петицію про відміну олімпіад в умовах епідемії: https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/3735
Маріванна
Коли буде 15 тис, то школи закриються і без ваших вказівок, бо уроки вже не буде кому проводити, коли за статистикою хворіло 6 тис. 2-3 уроки на день відміняли у кожному класі. А 15 тис. хворих на день може вже і є. У кожній сімї 1 хворий здає аналізи, а 3-4 хворих лікуються за схемою першого. У травні дуже переживала за медиків, сьогодні - за педагогів. За рахунок життя і здоровя бюджетників хочуть напрацювати суспільний імунітет.
Людина
Потрібно негайно вводити жорсткий карантин,бо далі може бути занадто пізно.Оскільки хворих в рази більше ніж показує статистика.Саме зараз діти підуть до школи , а вони є безсимптомними носіями.Начебто і правила для захисту існують але ніхто на це і недивиться.І тоді буде не 7000 хворих а 17000.Тоді буде вже нереально щось зробити.Так як 1 дитина може заразити якнайменше 10 людей, а ті в свою чергу 1000 чоловік.Думати треба негайно а не тоді коли буде 15000.
Проста людина
Брехуни! Вже є 15 тисяч! У нас в місті ніхто не робить тести, всім капають і ставлять вірусну пневмонію.У знайомих 35% ураження легенів і вони навіть і не збираються гроші витрачати на тести,кажуть, і так ясно,що ковід,навіщо ті тести.Хворіють цілими сім’ями, а робить тест хтось один, там ковід,а решта сім’ї не попадає в статистику.Помирають люди,а цим все- рівно.Вони тільки рекомендують, школи закрийте уроди! Зараз ці малявки як попруть із ковідних сімей,де дорослі лежать і рознесуть коронавірус по всій країні.Попередня влада робила карантин, коли буа простий грип,щоб люди не хворіли,а ці Ляшки та Степанови відносяться до людей,як до скотів.Вони зробили безлад і відповідальність кинули на місцеву владу, кому вони потрібні зі своїми рекомендаціями, їх все- рівно ніхто не слухає.Вони зарплати беруть до 100тис за свої ідіотські рекомендації
Проста людина
Брехуни! Вже є 15 тисяч! У нас в місті ніхто не робить тести, всім капають і ставлять вірусну пневмонію.У знайомих 35% ураження легенів і вони навіть і не збираються гроші витрачати на тести,кажуть, і так ясно,що ковід,навіщо ті тести.Хворіють цілими сім’ями, а робить тест хтось один, там ковід,а решта сім’ї не попадає в статистику.Помирають люди,а цим все- рівно.Вони тільки рекомендують, школи закрийте уроди! Зараз ці малявки чк попруть із ковідних сімей,де дорослі лежать і рознесуть коронавірус по всій країні.Попередня влада робила карантин, коли буа простий грип,щоб люди не хворіли.а ці Ляшки та Степанови відносяться до людей,як до скотів.Вони зробили безлад і відповідальність кинули на місцеву владу, кому вони потрібні зі своїми рекомендаціями, їх все- рівно ніхто не слухає.Вони зарплати беруть до 100тис за свої ідіотські рекомендації