МОН просить студентів зрозуміти необхідність від'їзду з гуртожитків

В офіційному документі МОН буде лише рекомендація щодо від'їзду студентів з гуртожитків

МОН просить студентів зрозуміти необхідність від'їзду з гуртожитків

У Міністерстві освіти просять студентів, які проживають у гуртожитках, поставитись до рекомендацій щодо від'їзду з гуртожитків з урахуванням реалій небезпеки поширення пандемії.

Про це у своєму Telegram написав в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

За його словами, ніхто не буде примусово виселяти студентів із гуртожитків, хоча саме гуртожитки сьогодні є одним із місць потенційної небезпеки поширення коронавірусу.

«Я розумію, що багато хто з вас вже працює і вам важливо зберегти своє місце роботи. Є серед вас і ті, чия домівка наразі на «червоній» карантинній території, а також є соціально-незахищені категорії студентів», - зазначає Сергій Шкарлет.

Він також наголосив, що в офіційному документі МОН буде лише рекомендація щодо від'їзду з гуртожитків додому (окрім дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; студентів з тимчасово окупованих територій, «червоних» карантинних зон та інших) із зобов'язанням адміністрацій вишів щодо збереження місця проживання студента у гуртожитку та з обов'язковим перерахунком сплачених за гуртожиток коштів (у разі виїзду з гуртожитку з 15 жовтня до 15 листопада 2020 року).

«Прошу поставитися до рекомендацій не емоційно, а з урахуванням реалій сьогоднішньої небезпеки поширення пандемії. Ці заходи є виключно превентивними, для зниження ризиків захворюваності, з урахуванням того факту, що у гуртожитках фізично неможливо дотримуватися вимог дистанціювання», - підкреслив в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

Як відомо, напередодні Міністерство освіти оголосило про рекомендації щодо переходу усіх закладів професійної, фахової передвищої та вищої освіти на дистанційну форму навчання на період з 15 жовтня до 15 листопада з обов’язковим виїздом усіх студентів із гуртожитків.

Освіта.ua
12.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Василь
1. Не бажання брати на себе відповідільність, відсутність бачення космплексної стратегіїї поведінки підпорядкованих МОНУ ЗВО - тому все у вигляді рекомендацій.. 2. суцільні протиріччя "- студенти мають перейти на дистанційку та залишити гуртожитки;" & "- студенти можуть бути у гуртожиках." 3. Що робити ЗВО з такими рекомендаціями ? за які кошти утримувати гуртожитки, адже вони на госпрозрахунку, пів гуртожитку поїде і буде відповідно вимагати повернення коштів за проживання, відповідно до рекомендації МОНУ, пів гуртожитку залишиться і буде проживати відповідно до рекомендації МОНУ. Як наслідок гуртожиток не закриєш, працівників не переведеш у простій , а надходжень не вистачить на оплату ком.послуг і з.п.
Христина
Супер, а заодно перелякані студенти заберіть свої документи із вузів, все навчання закінчилось! Барановірус вас здолав! Тупійте, мудрі ви нікому не потрібні!
Галина
Для Христина: до чого це? яким чином виїзд з гуртожитків під час дистанціного навчання пов’язаний із закінченням навчаня? Яка різниця де сидіти за комп’ютером: вдома чи в гуртожитку?
Марина Дударь
Галина: А с какого перепугу студенты должны сежат с общежития тем более, за которое они и их родители проплатили? А вам какая разница где они должны жить особенно сироты, инвалиды иногородние которые приехали из глубинок или из других областей, у которых кроме этого жиля в общаге и нет не чего. и почему вы решаете за всех?
Коментувати