Усім закладам освіти рекомендують закритися з 15 жовтня

МОН рекомендуватиме всім українським школам провести канікули з 15 до 30 жовтня

Усім закладам освіти рекомендують закритися з 15 жовтня

Міністерство освіти рекомендуватиме всім школам розпочати канікули для учнів, а закладам вищої освіти перейти на дистанційну форму навчання, починаючи з 15 жовтня.

Про це у своєму Telegram повідомив виконуючий обов'язки міністра освіти Сергій Шкарлет.

За його словами, Міністерством освіти буде підготовлено та надіслано рекомендаційний лист до всіх закладів загальної середньої освіти незалежно від кольору карантинної території щодо встановлення канікул з 15 до 30 жовтня включно.

Закладам професійної, фахової передвищої та вищої освіти незалежно від кольору карантинної території буде рекомендовано перейти на дистанційну форму навчання на період з 15 жовтня до 15 листопада з обов’язковим виїздом усіх студентів із гуртожитків.

Також МОН та МОЗ подадуть відповідну пропозицію від двох відомств на розгляд комісії з ТЕБ та НС з рекомендацією підготувати відповідне розпорядження й ухвалити його на засіданні Кабінету Міністрів вже 13 жовтня.

Заклади дошкільної освіти працюватимуть у звичайному режимі з урахуванням усіх рекомендацій МОЗ та Головного державного санітарного лікаря.

«Дорогі Українці! Лише разом ми зможемо подолати цю страшну хворобу й зберегти Україну. Сподіваюся на Ваше розуміння та громадянську відповідальність. Будьте здорові і бережіть себе!», - написав Сергій Шкарлет.

Освіта.ua
11.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Рекомендація посміятись. Просянська ЗОШ, Дніпропетровська область. У понеділок, 12 жовтня, на нараді, директор школи прийняв рішення не йти на канікули. У вівторок, о 9 годині директор змінив рішення і оголосив, що з 15 жовтня школа йде на канікули. Через годину директор школи знову змінив рішення, і канікули відміняються. От такий він рекомендаційний бардак.
Віталій
Для Світлана: Чомусь переконаний в тому, що це не директор змінює рішення. В нас є ціла вертикаль з чиновників, що не мають відношення до школи і хочуть вислужитись перед керівництвом (а тут підстава, рекомендовано означає те, що рішення повинно прийматись на місцях у відповідності від ситуації. Це комусь потрібно цю ситуацію моніторити і приймати рішення. А це відповідальність...) От залежно від рівня обговорення питання, директора і ганяють як клоуна погрожуючи судовою відповідальністю чи звільненням. Напр. Після прийняття нами рішення на рівні ЗЗСО, до мене телефонували 3 рази: керівник ВО; потім він отримав вказівку від голови РДА; потім була вказівка ОДА. Думаю, що завтра все буде по новому колу.
Коментувати
Наталія
А садочки? Вихователі безсмертні чи як? Як зарплата, то найменша серед освітян. А як карантин, то ми працювати як завжди.
гість
Для Наталія: пробачте, а чому вихователь садочка з освітою - училище повинен отримувати стільки, скільки вчитель, що закінчив університет???? Хто на що вчився. Ви ж не кажете, що прибиральниця повинна отримувати стільки ж, скільки вчитель, бо працює у школі?
Гість
А що в вихователів не має вищої освіти на вашу думку??!!
Безіменний
Для гість: мантелепо безтолкова, у вихователів також є вища освіта! Мисли ширше
Коментувати
Бурлака Світлана
Наша школа так і не отримала цих рекомендацій, діти прийшли зі школи і говорять, що 15 жовтня вони ідуть в школу і канікули лише з 21 жовтня, як і говорилося раніше. Цікаво, рекомендації міністерства це черговий фейк?
Сергій
У нас у школі половина вчителів хворіють на ГРВІ та запалення легень. Чихають та кашляють на вчителя 7 годин на день, а директору школи давай вчитися далі. Чи візьме директор школи, відповідно до рекомендацій МОН, на себе відповідальність за смерть вчителя від вірусу? НІ. Він тикатиме на МОН, а МОН спихатиме на керівника.
Володимир
Одна мудра людина що переживає за Український народ Сергій Шкарлет дав би йому бог здоров’я.
Максим
Це не карантин це канікули тому відчутних змін ми не відчуємо. Деякі школи уже були на канікулах.
Учитель
РЕКОМЕНДУЮТЬ! У нашій школі хворіють і діти і учителі (на окремих кафедрах відсутні 30-40% учителів), є підтверджені діагнози ковіду в учителів і в учнів. Аж тепер батьки повірили і добряче злякались (частина). "Поки грім не вдарить - мужик не перехреститься!" Але, сказав начальник, що канікули з 26.10. До речі, жодному учителю жодної маски ніхто так і не дав. Купують самі, або носять тижнями старі.
Kris
Розумна молодь нікому не потрібна, бовдурами керувати легше! Барановірус виїв мізки більшості.А вчителі за окремі кошти будуть надавати репетиторські послуги і о таке навчання аби тільки їх не позаражали у стінах школи чи вузу
гость
Для Kris: уродище, массовые воспаления легких у учителей в сентябре чем надуло???? Из 62 учителей - 22 больны!
Kris
Чому, якесь кацапське мурло, дає коментарі на українському сайті? Що там у вашій паші нас українців не хвилює!
Коментувати
.
Задолбали. Все равно 60% хоть сейчас, хоть через год та переболеет. Только этот карантин затянется на года
Таня
Що робити якщо у школі вже були канікули? Знову йти на канікули чи дистанційно? В школі вже є захворювання на короновірус.
Студент
А про Конституцію в.о.міністра взагалі забув: гуртожиток- це місце проживання студентів і як реалізувати студентам право на участь у виборах.
Віктор
Ця влада просто вже оху.а дайте нашим дітям нормально вчитися діти не хворіють і нехай ходять в школу
Лариса
Хворіють і діти, і вчителі. І чим далі, тим збільшується кількість.
Христина
Так звичайно, йде сезон застуд, а коли у нас було інакше, а як здобути імунітет сидячи в хаті?
гість
искренне желаю переболеть, да так, чтоб не тявкла потом - сил бы не было!
Коментувати
Капець
Мон рекомендує,а Миколаєву до дупи рекомендації,вчимося далі,поки ж тільки 78 % ліжок зайняті,ще є місце...
ркаліст
На сьогоднішній день від Ковіду в Бразилії померло 150 000 людей. Українці цивілізованіші від бразильців? Без жорсткого карантину нас чекає повний бразілєц!
Педагог
Дыбилоиды. А в садах люди не работают? У них нет семьи и детей? Школьники 7 лет не все могут сидеть дома самостоятельно!!
Іра
Діти не хочуть вчитися дистанційно і будуть ходити до школи а ви дибільна влада не заважайте їм .
Местный
Для Іра: а потом будет жесть и виноватыми будет.... опять школа.
graf_drakula533
Так ззавжди буде
Коментувати
Вікторія
А як бути спортивним колледжам, уроки дистанційно, а тренування? Тільки поновили форму фізичеу поновили. У мене питання до міністерства, що робити спортсменам, які навчаються в спортивних коледжах?
Соломія
В дошкільних закладах не люди працюють? Вони не хворіють? У нас в місті уже вихователька померла 42 роки.( Влада не докінця продумала свої " рекомендації" Зате ми будемо за ваші рішення розплачуватися життям! Браво!!!
Местный
Руководство моего учебного заведения быстро решило вопрос с рекомендациями... 1. Провести 3 инструктажа с учащимися, касающихся придерживания санитарно-гигиенических норм; 2. Заведующих аудиториями заставили мыть и дезинфицировать свои классы раз в 2 часа; 3. Провести воспитательные часы с разъяснительными беседами о вреде КОВИДа и нарисовать стенгазеты на тему борьбы с вирусом. Родители хлопают в ладоши администрации, а учителя как на минном поле...
Імя
Для Местный: боже, какие идиоты там у вас в руководстве. Ждут, наверное, когда хоронить начнут свой персонал, как в ун-те им. Шевченка.
Коментувати
Викладачка
А хто компенсує дітям згублені роки? А контрактникам гроші МОН не хоче повернути, бо заочка коштує зовсім інші гроші. Президент має "корочку", заради якої ніколи не вчився, в.о. міністра - плагіатор. Дійсно, що їм втрачені роки освіти?! Лише прикривають повний провал підготовки лікарень.
Імя
Для Викладачка: если все оставить, как есть, "компенсувати" будет некому. Вы в своем уме?
.
Ну от ковида ж все умрут.шутка
Коментувати