Вступники вже створили понад 74 тисячі е-кабінетів

Сервіс створення електронного кабінету буде доступний протягом всього періоду подання заяв

Вступники вже створили понад 74 тисячі е-кабінетів

З початку роботи сервісу реєстрації електронних кабінетів, що розпочалась 1 серпня, учасники вступної кампанії зареєстрували понад 61 тисячу кабінетів вступників на бакалаврат та майже 13 тисяч електронних кабінетів вступників у магістратуру.

Про це йдеться у повідомленні Державного підприємства «Інфоресурс».

Сервіс створення електронного кабінету буде доступний протягом всього періоду подання заяв до закладів вищої освіти — до 22 серпня.

Подача електронних заяв через електронні кабінети для вступників на програми бакалавра розпочнеться 13 серпня, на програми магістратури — 5 серпня.

У разі виникнення питань щодо з реєстрації електронного кабінету вступникам необхідно звернутись до сервісу підтримки, написавши листа на електронну адресу [email protected] або зателефонувавши за будь-яким із наступних номерів: (044) 290–18–13, (093) 342–38–63, (095) 281–13–54, (067) 551–24–74.

ЗАРЕЄСТРУВАТИ ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ВСТУПНИКА

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

КОМЕНТАРІ
Багато символів. Скоротіть на
Залишилось символів 1000
Заповніть форму, або
Заповніть форму або