Розпочато реєстрацію електронних кабінетів вступників

Створення електронного кабінету дозволить вступнику подавати заяви про вступ до вишів

Розпочато реєстрацію електронних кабінетів вступників

1 серпня розпочалась реєстрація електронних кабінетів вступників. Створення електронного кабінету дозволить вступнику подавати заяви про вступ до закладів вищої освіти.

Зареєструвати електронний кабінет вступники зможуть протягом всього періоду подання заяв до закладів вищої освіти.

Цього року системою подання заяв в електронній формі зможуть скористатися вступники, які мають свідоцтво про здобуття повної загальної освіти або атестат про повну загальну середню освіту, виданий не раніше 1998 року та сертифікати ЗНО 2017–2020 років (сертифікат ЗНО 2018–2020 років з іноземної мови) і бажають вступити на денну або заочну форми навчання за освітніми ступенями молодший бакалавр, бакалавр, магістр (медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань), фаховий молодший бакалавр.

Подача електронних заяв через кабінети для вступників на програми бакалавра триватимуть з 13 до 22 серпня (16 серпня о 18:00 завершиться прийняття заяв від вступників, які вступають на бюджетну форму на основі співбесіди і вступних іспитів та творчих конкурсів).

При реєстрації електронного кабінету на основі повної загальної середньої освіти вступнику необхідно вказати номер, PIN-код та рік отримання сертифіката ЗНО (сертифікати різних років можна комбінувати), серію та номер документа про повну загальну середню освіту та середній бал додатка до документа про повну середню освіту.

Також системою подання заяв в електронній формі можуть скористатися вступники у магістратуру, які мають диплом бакалавра (спеціаліста, магістра) та екзаменаційний листок ЄВІ/ЄФВВ 2020 року.

Подача електронних заяв через електронні кабінети для вступників на програми магістратури триватиме з 5 до 22 серпня.

При реєстрації вступникам необхідно вказати дані екзаменаційного листка (сертифіката) ЄВІ/ЄФВВ та дані документа про вищу освіту.

У разі виникнення питань щодо з реєстрації електронного кабінету вступникам необхідно звернутись до сервісу підтримки, написавши листа на електронну адресу ez@inforesurs.gov.ua або зателефонувавши за будь-яким із наступних номерів: (044) 290–18–13, (093) 342–38–63, (095) 281–13–54, (067) 551–24–74.

зареєструвати електронний кабінет вступника

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
01.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ігор
В цьому році обов’язково подавати саме електронні заяви? Чи все ж можна прийти особисто з документами до приймальної комісії?
Татьяна
Шановні, а як зареєструвався у електронному кабінеті вступника? Де взяти свідоцтво про ПОВНУ загальну середню освіту? Якщо є про базову та диплом кваліфікованого робітника?
Алина
Скажіть будь ласка, а де знаходиться серія і номер документа про загальну повну середню освіту?
Ігор
Для Алина: на зворотньому боці власне документа: серія - дві великі літери, номер - 8 цифр.
Коментувати
Мария
Доброго дня. КНУДТ (Киев, колледж) выписал аттестат с ошибкой. Но исправить ее могут только с 1но сентября. Нам удалось добыть только плохую копию аттестата (из выдавали в течении часа 2 дня никого При этом не предупредив). Но получить и не правильный оригинал возможно только после 26.08.2020 Года. Потому что: “А что вы хотели, все в отпусках». Далее, по телефону вчера (я физически не могла быть в Киеве в этот день, поскольку узнала о выдаче свидетельств за день до этого и была за 800 км от Киева) нам сообщили, что для того, чтобы поступать на бюджет, нам необходимо забрать документы из колледжа. Предварительно подписав обходной лист. Что сделать Не возможно. По причине выше. И что если мы заберём документы, но не поступим, то вернуться сможем только на контракт. Это правда? И вообще, Что посоветуете делать в подобной ситуации? С аттестатом с ошибками, не возможностью получения его, не возможностью поступления на бюджет (если это так). С уважением, родительница студентки КГУДТ.
Тарас
Для Мария: Телефонуйте на гарячу лінію МОН з питань виявлення порушень вимог чинного законодавства та запобігання порушень прав на вступ закладів освіти. Номери телефонів можна взяти тут https://mon.gov.ua/ua/news/pochali-robotu-garyachi-liniyi-ta-prijmalnya-gromadyan-shodo-vstupu-2020
Коментувати
оля
добрий день. підкажіть будь ласка можна до електронного кабінету загрузити фото додатку до атестату зроблене на фотоапарат.чи обовязково через сканер
Olga
Прекращайте разжовывать простые вещи людям, не умеющим самостоятельно находить и перерабатывать информацию. Пусть в вузах учатся умные дети, а не дебилы или хитрожопые.
Степан
Для Olga: такую хуйню вырыгала
Коментувати
Валентина
Добрий день, стосовно вступу до ВНЗ, якщо дитина має результати не склав, я зрозуміла правильно, не можна вступати ні на денну форму навчання , ні на заочну?
Влад
Для Валентина: не можна
Коментувати
Валентина
Чи може дитина вступати до ВНЗ, якщо з української мови та математики - не склав
Влад
Для Валентина: ні
Коментувати
Елена
Добрый вечер. Подскажите пожалуйста, можно ли загрузить отсканированное фото 3х4, которое есть в наличии на данный момент. Или нужно чтобы фото соответствовало тому что будет подаваться в вуз с оригиналами документов.
Влад
Для Елена: всі однакові
Коментувати
ірина
Доброго дня! я йду поступати з дипломом кваліфікованого робітника,а при реєстрації електронного кабінета потрібно ввести данні атестату про повну загальну середню освіту,можна вводити туди данні з диплома?чи тільки з атестата? і чи повпливає це на вступ?
Влад
Для ірина:з додатку атестата, а не диплома
Татьяна
Проблема в тому, що немає свідоцтва про ПОВНУ загальну освіту, а тільки про Базову та диплом..таке саме запитання, читайте уважно, будь ласка, суть проблеми
Коментувати
Светлана
Добрый день!скажите пожалуйста у нас средний бал зно 127,в какой вуз харькова и какую специальность можно выбрать ,спасибо
Влад
Для Светлана: любу, крім медицини, права, міжнародних відносин.
Коментувати
Носенко Елена
доброго дня! дитина має спеціальні умови для вступу (дитина учасника бойових дій), як в електронному кабінеті це відображати?
Влад
Для Носенко Елена: діти учасників АТО пільг при вступі не мають, мають самі учасники, А дитина Ваша може бути тільки переведена з контракту на місце, яке звільниться, за конкурсом
Коментувати
Натали
при реєстраціі електронного кабінету вказали номер свідоцтва, а не додатка про повну зазальну середню освіту. Як можна замінити дані?
Olga
Для Натали: ВЫ все правильно сделали
Коментувати
ольга
Для всупу до ВИШу на бюджет за результатами ЗНО електронні кабінети завантажуються до 22 серпня. Чи потрібно після того як зареєструвався на бюджетну форму навчання іще реєструватися на контракт? і якщо я планую( у разі не вступу на бюджет) подати заяву на контрактну форму навчання до приватного(небюджетного) закладу, то чи враховуєтьсяцей заклад у цифру 5( кількість закладів для одночасного подання документів)?
Влад
Для ольга: 5 заяв повинно бути на бюджет, ці ж заяви дійсні і на контракт, у випадку, якщо Ви бюджет не отримали. Заяви на контракт можете подавати скільки завгодно
Влад
Для ольга: всі заяви треба подавати одночасно. Про те, чи отримали Ви бюджет, Ви взнаєте 27 серпня. А заяви подаються що на контракт, що на бюджет до 22 серпня
Влад
Для ольга: рахуються не заклади, а заяви. Вы можете подати 5 заяв в один заклад
Коментувати
Катерина
Добрый вечер. Окончила колледж в 2001 году, (после 9 класса),и институт в 2013 планирую поступить в мед.училище., нужно ли мне регистрироваться в электронном кабинете? И какие документы предоставить( если фамилии в дипломе разняться)
Аліна
Доброго дня, у який кабінет мені реєструватися, якщо я закінчила коледж і здобула диплом"Молодшого спеціаліста", але хочу далі продовжити навчання та отримати диплом "Бакалавра". ЗНО здавала у 2018 році.
Влад
Для Аліна: подавати документи в паперовому вигляді і ще треба здати фаховий екзамен
Коментувати
Ірина
Доброго дня!Підкажіть будь ласка,я здавала зно і в 2019 і 2020 ,закінчила школу в 2019 ,як мені створити кабінет якщо в мене бали дпа за 2019??
Галина
Для Ірина: ДПА для вступу значення не мають. Вони записані в атестаті. Значення має сам атестат (та його середній бал) і ЗНО
Ірина
Того року бали дпа входили в розрахунок середнього балу атестату, цього року дпа не має ,значить виходить що розраховувати тільки оцінки предметів?
Тарас
Для Ірина: При розрахунку середнього балу треба враховувати всі оцінки, які записані в атестаті. Тобто, якщо є оцінки за ДПА в атестаті, то їх сумуєте з річними й ділити на кількість усіх предметів та ДПА. До речі цього року ДПА теж враховують ті учасники, які висловили бажання отримати ДПА за результатами ЗНО і, відповідно, мають записані ДПА в атестат. Тому, якщо є в атестаті оцінки, то їх обов’язково враховуєте.
Коментувати
Білицька Анна
Добрий день! У цьому році я закінчила школу, здала ЗНО на 190+, але сьогодні вже 3 серпня і мені не видали атестат. Як мені говорять, що трапилася помилка і він пішов на передрук. У зв’язку з цим, я не можу зареєструватися в кабінеті, на конкурси, взяти білет. Коли питаю в директора, коли мені видадуть атестат, вона говорить: " Це не від мене залежить, я не знаю, коли ти отримаєш." Цікаво, коли я отримаю атестат? В кого це можна дізнатися???
Влад
Для Білицька Анна: зареєструвати кабінет можна до 22 серпня. Не на всі спеціальності треба конкурси. Можливо подавайте туди, де не треба вони. Або домовляйся з вузом, без атестату, потім піднесете
Коментувати
21101983
Добрый день, при переходе по ссылке она не открывается! Соответственно не авторизируется кабинет!Что делать в таком случае?
Євгенія
Доброго дня. в звязку з довідкою в сертифікаті, не можемо свєчасно зареєструвати електронний кабінет. Уточніть, будь ласка.до якої дати можна реєструвати електронний кабінет
Влад
Для Євгенія: до 22 серпня
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!