Нацфонд досліджень розпочав другий конкурс проектів

Завдяки конкурсу буде надана фінансова підтримка найкращим українським молодим ученим

Нацфонд досліджень розпочав другий конкурс проектів

21 травня розпочався прийом заявок на другий конкурс наукових і науково-технічних проєктів НФД – «Підтримка досліджень провідних та молодих учених». Про це йдеться у повідомленні Національного фонду досліджень.

За словами голови Фонду Леоніда Яценка, завдяки цьому конкурсу буде надана підтримка найкращим українським ученим, що працюють на світовому рівні, та їхнім молодим учням. Зокрема, серед виконавців проєкту не менш як 50% мають бути молоді вчені.

Конкурс є загальногалузевим, тобто не обмеженим за напрямами, та колективним – для груп від 2 до 7 науковців. Щоб подати проєкт, його науковий керівник і виконавці повинні попередньо зареєструватися на сайті фонду. Потім один із них має заповнити заявку онлайн і додати низку документів у pdf-форматі.

Керівником проєктів із математичних, природничих, технічних, біологічних, аграрних і медичних наук може бути тільки вчений, що має науковий ступінь та є автором (чи співавтором, якщо співавторів не більш як 15) або не менш як 5 публікацій за 2015-2020 рр., або не менш як 10 публікацій за 2010-2020 рр. у періодичних виданнях першого (Q1) та другого (Q2) квартилів за класифікацією Journal Citation Reports або Scimago.

Керівником проєктів із гуманітарних, суспільних, економічних, юридичних наук може бути вчений, який має науковий ступінь та має наукові публікації у фахових періодичних виданнях, індексованих у Scopus і WoS, або є автором наукової монографії (співавтором колективної монографії), виданої (або підготовленої до видання та анонсованої видавництвом) іноземною мовою за межами України, крім країн СНД, а також є автором (співавтором, якщо співавторів не більш як 3) наукової монографії, виданої протягом останніх 5 років в Україні, яка здобула нагороду (премію, відзнаку) національних чи міжнародних конкурсів або отримала не менш як три позитивні рецензії, опубліковані у фахових наукових періодичних виданнях.

Подача заявки відбувається винятково в електронній формі. Кожен виконавець проєкту, включно з керівником, під час подачі заявки ідентифікується за допомогою електронного підпису.

Бюджет конкурсу на 2020 рік становить 150 млн гривень. Загальний бюджет проєктів із терміном виконання на 2020-2021 рр. – до 10 млн грн; із терміном виконання на 2020-2022 рр. – до 15 млн грн. Тобто максимальна сума фінансування проєкту щороку – 5 млн гривень.

Прийом заявок триває до 26 червня 2020 року включно.

Після закінчення прийому заявок комісія перевірятиме їх на відповідність критеріям. У разі відповідності передаватиме на розгляд експертів – їх буде не менш як 3 на кожен проєкт, зокрема й іноземні експерти.

За підсумками експертизи комісія конкурсу сформує рейтинговий список проєктів і надасть пропозиції щодо переможців та обсягу фінансування їхніх робіт. Остаточні результати затвердить наукова рада НФД, після чого їх оприлюднять на сайті фонду.

Проведення експертизи та підбиття підсумків завершиться до 18 серпня 2020 року.

УМОВИ КОНКУРСУ

Освіта.ua
21.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дмитро
Зауваження щодо анкетування для студентів. У першому пункті "Ні" означає відсутність у положеннях закріпленого положення про вибір предметів, тобто ЗВО за вас обирає, хоча закон про вищу освіту має діяти для усіх ЗВО і вибір має бути у будь-якому ЗВО. Запитання і відповіді там вже відредаговані, щоб було зрозуміло студентам. Просимо - не писати дурниць. Повторне анкетування: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScYLDXI961NATuXUmY750alHtZ0pVC65zfMg6SnI7n51hTafQ/viewform?usp=sf_link
Дмитро
Анкетування для студентів ЗВО, результати якого підуть у МОН: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScYLDXI961NATuXUmY750alHtZ0pVC65zfMg6SnI7n51hTafQ/viewform?usp=sf_link
Дмитро
Ви краще скажіть, чому стундетів змушують групою вибирати предмети? Вони мають це індивідуально ж робити!
:)
Для Дмитро: тому, що до цього часу керують освітою менеджери з радянським світоглядом ????
Коментувати