Нацфонд досліджень розпочав перший конкурс проектів

Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно попередньо зареєструватись на сайті Фонду

Нацфонд досліджень розпочав перший конкурс проектів

15 травня розпочався прийом заявок на перший конкурс наукових і науково-технічних проектів Нацфонду досліджень – «Наука для безпеки людини та суспільства».

Про це йдеться у повідомленні Національного фонду досліджень.

За словами голови Фонду Леоніда Яценко, конкурс буде проведений дистанційно.

«Щоб податися на нього, науковому керівнику проекта та всім виконавцям потрібно попередньо зареєструватися на сайті Фонду. Потім хтось один із них має заповнити заявку онлайн і додати кілька документів у pdf-форматі. Жодних стосів паперів «у папках на зав’язках» привозити чи відправляти поштою не потрібно», – пояснив Яценко.

Загальний бюджет конкурсу на 2020 рік становить 100 млн грн. Максимальна сума фінансування проектів із терміном виконання 2020 року становить до 5 млн грн, із терміном виконання в 2020-2021 рр. – до 10 млн грн.

Конкурс є колективним. Його учасниками можуть бути наукові групи, до яких входять вчені як із однієї, так і з різних наукових установ. Один науковець може бути представленим у максимум 2-х заявках, поданих на конкурс, і бути керівником лише в одній з них.

Науковий керівник та принаймні один виконавець проекту повинні мати науковий ступінь, отриманий або визнаний в Україні, наукові публікації в періодичних виданнях, що індексуються Scopus і/чи WoS, та/або наукові монографії (для суспільно-гуманітарних наук) у відповідній галузі знань.

Умови конкурсу

Освіта.ua
15.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Петорв
Нацфонд надумана ялова структура, придумана сопливими соросчятами. Три роки не робив і небуде ще стільки ... Це функція Мон і Академіі наук. Ніякий Фонд не збере якісних експертів, бо нікому це робити.