Студенти з лінії зіткнення отримають соціальні стипендії

Уряд запровадив соціальні стипендії студентам, які проживають на лінії зіткнення

Студенти з лінії зіткнення отримають соціальні стипендії

Студенти закладів фахової передвищої освіти та студенти з числа дітей, які проживають у населених пунктах на лінії зіткнення, отримуватимуть соціальні стипендії. Відповідне рішення ухвалено Кабінетом Міністрів.

За словами міністра соціальної політики Юлії Соколовської, рішення уряду дозволить привести у відповідність до норм чинного законодавства порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати соціальних стипендій, а також удосконалити порядок виплати соціальних стипендій.

Розмір соціальної стипендії для студентів закладів фахової передвищої освіти становить 890 грн, для студентів закладів вищої освіти – 1 180 грн, для студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування - 2 360 грн.

Рішення Кабміну також врегульовує питання щодо продовження виплати вже призначеної соціальної стипендії дітям учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, батьки яких померли.

Освіта.ua
26.02.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів