Комітет ВР готує закон про фахову передвищу освіту

У комітеті наголошують на необхідності ухвалення проекту закону до початку навчального року

Комітет ВР готує закон про фахову передвищу освіту

У парламентському комітеті з питань науки і освіти розпочалась робота робочої групи з підготовки проекту закону «Про фахову передвищу освіту» до другого читання.

До складу якої входять народні депутати, представники виконавчої влади, Національної академії наук, Національної академії педагогічних наук, представники коледжів, технікумів, Профспілки працівників освіти і науки, організацій роботодавців, експерти з освітніх питань, які залучаються комітетом.

У Комітеті з питань науки і освіти повідомляють, що від народних депутатів та експертів надійшло понад 200 правок до законопроекту.

Як відомо, закон було прийнято Верховною Радою у першому читанні за основу 14 травня 2019 року.

«Зараз наше завдання прийняти закон у цілому, в іншому випадку – частина навчальних закладів з 1 вересня, замість того, щоб розпочати навчання – залишиться поза правовою сферою, а частина українців – без бажаної освіти. Попереду складна робота. Сподіваємося на успіх», - йдеться у повідомленні профільного комітету.

Освіта.ua
30.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Dzidzo
Ця влада потрощила все- пту , коледжі ... Нушать школи... тепер знову випустили Квіта і к* нищити вузи. Там вже сидить Міша Вінницький , гнаний з могилянки . Роблять бізнес ганебний- підняли ціни за акредитацію до хмар! Шарови - рошкевичі і ці : одна шайка.
Одесит
Хто по дурості чи свідомо знищує коледжі?? В 2014 році в законі про Вищу освіти з вини Квіта , Совсун, безпринципності Гриневич , Співаковського коледжі викинули із системи освіти.... Тисячі людей роками мучаться, нікому не потрібні, доля не відома ...