Квіт офіційно очолив агентство з якості вищої освіти

В уряді оприлюднили рішення про призначення Сергія Квіта на посаду голови НАЗЯВО

Квіт офіційно очолив агентство з якості вищої освіти

Екс-міністра освіти і науки Сергія Квіта призначено на посаду голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Відповідне розпорядження підписане прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.

Функції голови агентства Квіт виконуватиме впродовж трьох років.

Як відомо, рішення про призначення Сергія Квіта на посаду голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти було ухвалене під час засідання уряду, що відбулось 13 лютого.

Освіта.ua
15.02.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юрий Сухарников
Сергій Квіт, который «бажал подальших реформ», боролся за качество высшего образования, будучи воспитанным на зарубежные деньги, в настоящее время лоббирует в стране чужие интересы. За основу реформ берется международный опыт «ПО ФОРМЕ», но он искажается «ПО СОДЕРЖАНИЮ». Внедряется, тем самым, в ментальную модель «пересічних громадян» философия «ПРАВДОПОДОБНОЙ ЛЖИ», которая захватила юридические и административные органы управления в нашей стране. Не грех напомнить, что Сергій Квіт, как подчеркивалось выше, был одним из «реформаторов-грантоедов». Он лауреат: • Стипендії програми Фулбрайта (2006–2007, 2017—2018) в університеті Огайо та Стенфордському університеті; • Стипендія Інституту Кеннана (2009); • Стипендія Німецької служби академічних обмінів (2010) та • Німецької служби академічних обмінів. Возникает вопрос о том, насколько Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти является НЕЗАИНТЕРЕСОВАННЫМ и НЕЗАВИСИМЫМ органом. Сменилась «ВЫВЕСКА», но НЕТ даже её адреса..
Меланія
Виродження - зараження генетичного Коду шизофренією, параноєю, психічно-сексуальними збоченнями на Генетичному Рівні. Овітою в Україні повинні керувати Світлі енегією люди, Українці по Духу, крові, моралі, не виродженці заражені вірусом лукавої енергії Роду лукавого, перелюбодійного, грошолюбного https://www.pinterest.ca/pin/269090146460623084/
Котигорошко
Людмила, Ви насправді тупенька зі своею енглиш, я доречі німець. Корк правий в цюму сенсі. Що стосуеться смактушки совсун и квіт, то їх гнати з освіти як і нацистрку і недотяпу гринеВИЧ. Хай їм не буде місця навіть в пеклі!
людина
Якість вищої освіти в Україні буде прямо залежати від володіння і викладачами, і студентами АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ!!! Хто не вміє говорити англійською, не заслуговує звання хорошого фахівця. Ось і вся якість вищої освіти.
Корк
Для людина: херня ваша мова! Це так , якщо збираєшся чухати на Захід! Мову вивчати там , на місці.
Коментувати
Крищенко С .
Квіт сам по собі чоловік нічого. Але без досвіду і слухає всяких Совсун їв... Робити зможе, але якщо не буде під копиттом грантожерів!
Sekond
Закорінилий ледащо і нарцис . Зате дуже реформований, просидів в Америці пів життя. Нічого не зробить, але води намутить...
Меланія
Для Sekond: Керують ALIENS (інопланетяни) - людиноподібні словоблудні гібриди, витончено-хитро розтлівають зсередини представників Роду людського щоб позбутися Землі. Через змішання з елієнсами відбувається зараження Генетичного коду невиліковними хворобами - шизофренією, параноєю, психічно-сексуальними збоченнями тому так багато т.з. ватників. Христос пояснив Істину - не змішуватися щоб не ВИРОДИВСЯ Рід людський
Коментувати