Сергій Квіт очолить агентство із якості вищої освіти

Рішенням уряду екс-міністр освіти і науки Сергій Квіт призначений на посаду голови НАЗЯВО

Сергій Квіт очолить агентство із якості вищої освіти

Екс-міністр освіти і науки Сергій Квіт призначений на посаду голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Про це у своєму Facebook повідомила міністр фінансів Оксана Маркарова.

За її словами, відповідне рішення було ухвалено під час засідання Кабінету Міністрів.

Як відомо, вибори членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти відбулись на початку грудня 2018 року. За результатами відбору конкурсна комісія обрала 22 членів агентства.

Очікується, що агентство, до основних функцій якого належить реалізація державної політики у сфері забезпечення якості вищої освіти, розпочне свою роботу цього року.

Освіта.ua
13.02.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мирослава
Чому Квіт?? Невже НЕ зрозуміло ? Патріотичних кадрів, професіоналів,"здатних" працювати у команді Гриневич є НЕ ТАК БАГАТО!!! А виконати замовлення ще менше!!!
Стрий
Не зрозумів - кого призначили : Квіта чи Совсун?? Потім подумав- а це одне і те ж!
Профспілка
Якщо Квіт знову почне займатися волюнтаризмом , то ми його терпіти не будемо. Винесемо разом із грантожерами Могилянська и в Дніпро !!! Кайтеся пане Квіт!! Змивайте гріхи погрому!!!
Поет
Час іде... і тільки морди залишаються ті самі!.
Іван Іванович
Нареформують оці горе-реформатори, за нашої мовчазної згоди, за 100 років не розгребуть після них!
Местный
На манеже всё те же...
Суми
Квіт почне трощити із Совсункою все і вся. Гасло- всі на Захід. В Україні - дике поле для китайців....
N
Хто б сумнівався?
Олег
Для учитель: Так, табачниковці-гриневичі возвели отримання надприбутків у ранг мистецтва. Пам’ятаю як заборонили використовувати в школах підручники без грифу Мон, рилися в шафах, інквізиція відпочивала. Уявляєте, підручники з математики, фізики-прекрасні підручники-вилучали і забороняли. Понаписували свого такого, що на голову не налазить. А колись, у квітні, повідомили про якийсь моніторинг, що відбудеться у травні. Усі учні і учителі усіх шкіл у паніці кинулись купувати зошити-зразки,бо ніхто не знав що воно таке і у якій формі буде. Уявляєте масштаби доходів? А чого варті сотні конкурсів, в яких мають учні брати участь за 20-30гривень? А не брати участь не можна, бо рейтинг школи впаде. Подарунок переможцю-пластикова лінійка. Наша міністерка на цьому собаку з’їла. Знову усіх збирає докупи. Загугліть інфу скільки і з ким вона при МОН. Знайдете багато цікавого.
МОгилянець
Пане Квіт! Ви пам’ятаєте , як Вас попросили з Мон? Жоден депутат , вчений, викладач Вас не захистив. Чого? Бо Ваша політика викликала в учителів повне відчуження. Ви зруйнували ПТУ, почали вбивати коледжі, непрофесійними діями почали рушити внз.. Ви думаєте , що Ви видатний реформатор? Ні , Вам потрібно каятися і братися до важкої роботи,яку Ви не любите.
111
Пані Гриневич, вам залишилося лише Табачника працевлаштувати - і вся банда буде в повному складі. Що ж це ви про Табачника забули. Недобре, його реформи впроваджуєте, його підручники за нові видаєте, а премією не ділитесь. До речі, інфа для батьків. Саме табачникове кодло з гриневич запровадило моду на купівлю підручників батьками, численні конкурси, за участь у яких, за 2 друковані листки завдань треба заплатити 15 - 20 гривень. Це все вони, бігали по школах і видирали з шкіл підручники без грифу МОН, змушуючи і дітей і учителів купувати нові, отримуючи мегарприбутки і відкати від видавництв. Вперед, Гриневич, у минуле!
учитель
Для 111: Влада Табачників прийняла закон. Щоб бути призером олімпіади треба 1/3 балів набрати. Рахували вони прибутки. Рахують і теперішні.
Трек
Для 111: табак уже готується, ще трохи і крісло його!
Коментувати
Сідіклей
Пан Квіт абсолютно не знає життя, він живе в ефемерному світі західних грантів, свою освіту зневажає , має снобістський характер , шанує Совсун і крапка. Наламає дрів.... Якщо буде робити , як в Мон , то капєц !!!
Лазар Натанович
Як цю "чудову людину" можна було обрати? За вищою освітою час замовляти панахиду.
Кентукі
Для Лазар Натанович: запеклий грантоід і не патріот!!
Коментувати