Для студентів-медиків упровадили кваліфікаційний іспит

Цього року іспит складатимуть студенти-медики, які навчаються на третьому курсі

Для студентів-медиків упровадили кваліфікаційний іспит

Починаючи з 2019 року українські студенти-медики складатимуть Єдиний державний кваліфікаційний іспит. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я.

За визначенням відомства, єдиний державний кваліфікаційний іспит стане новою формою комплексної атестації профільних знань студентів-медиків.

Перший етап Єдиного державного кваліфікаційного іспиту відбудеться у 2018/19 році для студентів, які навчаються на третьому курсі за спеціальностями «Медицина», «Медична психологія», «Фармація, промислова фармація», «Стоматологія».

У Міністерстві охорони здоров’я зазначають, що кваліфікаційний іспит перевірятиме рівень знань студентів і має сприяти випуску з закладів вищої освіти кваліфікованих лікарів.

Для студентів, які у 2018/19 навчальному році є старшими за 3 курс, інструментом атестації залишиться іспит «КРОК», як це відбувалось в попередні роки.

Більше про кваліфікаційний іспит

Освіта.ua
16.11.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Софокл
Шлях реформування вищої школи в Україні не вірний- він спрямований на централізацію влади, адміністративне посилення міністерства. Це рух в зворотньому напрямку від Європи , від якості освіти, від автономії внз. Ззовні це виглядає, як посилення контролю, наведення ладу - але це окозамилювання, сюреалізм . Потрібне укрупнення вишів, посилення зв`язків з бізнесом, відповідальності керівників, зміцнення мтб, стимулювання викладачів, оновлення змісту, науковоі складової,методів навчання...
Мама
Що за назва іспиту? Єдиний державний кваліфікаційний іспит. Він буде одним за увесь курс навчання?
Тато
Для Мама: той самий крок, тільки назва інша.
Трамп
Цікаво, чи підвищиться у нас професіоналізм лікарів? Зараз їхня некомпетентність є просто лякаючою. Рекомендую подивитися на ютюбі відео "Бидло - це найкращий електорат". Багато з того, що ми бачимо стане зрозумілим.
Коментувати