ЗНО показує недоліки підготовки юристів, - Ковтунець

У МОН кажуть, що проведення ЗНО до магістратури показує недоліки підготовки юристів

ЗНО показує недоліки підготовки юристів, - Ковтунець

У Міністерстві освіти і науки зазначають, що проведення ЗНО при вступі до магістратури з «Права» не лише дозволяє забезпечувати доброчесність при вступі та покращувати якість навчання у вишах, а й показує переваги й недоліки нинішньої системи підготовки юристів в Україні.

«Для нас ця подія є знаковою, бо вже тривалий час триває робота з реформування правничої освіти в Україні. Як ви знаєте, ми впровадили єдине вступне випробування за технологією ЗНО для вступу в магістратуру за спеціальністю «Право». Він показав як переваги, так і недоліки нинішньої системи підготовки юристів в Україні – з цього приводу було проведено та вже раніше презентовано масштабне дослідження. Але зараз нам треба робити й інші кроки для забезпечення якості правничої освіти», – зазначає перший заступник міністра освіти Володимир Ковтунець.

За його словами, комплексну політику та подальші дії щодо реформування буде закладено в Концепцію розвитку юридичної освіти в Україні, яка нині перебуває на фінальній стадії підготовки. У ній, зокрема, буде визначено практичну складову підготовки правників, механізми внутрішнього забезпечення якості юридичної освіти тощо.

Як відомо, Міністерством освіти затверджений Порядок організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням технологічних процесів зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на магістерський рівень вищої освіти в 2018 році. Документ визначає порядок організації та проведення ЗНО для вступу у магістратуру.

Освіта.ua
24.04.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів