МОН і НАЗК проведуть у вишах антикорупційну роботу

Відомства мають намір реалізувати антикорупційні програми у закладах вищої освіти

МОН і НАЗК проведуть у вишах антикорупційну роботу

Міністерство освіти і науки співпрацюватиме з Національним агентством з питань запобігання корупції щодо поглиблення, розширення і оновлення знань з питань дотримання антикорупційного законодавства у закладах вищої освіти. Відповідний меморандум було підписано між НАЗК та міністром освіти Лілією Гриневич.

За інформацією Міністерства освіти, документ фіксує напрями співпраці щодо розробки та реалізації антикорупційних програм у закладах вищої освіти.

Зокрема, йдеться про спільну роботу над створенням та поширенням роз’яснень у вишах з питань запобігання корупції, проведення відповідних виховних, освітніх та наукових заходів.

За словами Лілії Гриневич, цим меморандумом МОН хоче, насамперед, засвідчити наміри про співпрацю.

«Зараз ми відчуваємо необхідність у певній, навіть просвітницький, кампанії, яка допомогла б усім учасникам освітнього процесу в університетах розуміти вимоги, які ставить перед ними антикорупційне законодавство. І це не стільки питання розуміння вимог законодавства, скільки захисту своїх прав загалом», - повідомила Гриневич.

Також міністр наголосила, що відомству у цій роботі необхідна допомога Національного агентства з питань запобігання корупції.

«На жаль, ми самі не зможемо потягнути завдання з розробки програм та модулів для протидії корупції. Ми готові дати вам наш досвід та можливості, але для того, щоб наповнити ці програми якісним змістом, нам потрібні ваші фахівці», - розповіла міністр.

Освіта.ua
26.03.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
PACUFIK
Шановна пані міністр! Для наповнення програм якісним змістом Ви створили два інститути по 350 чол у кожному. Якщо вони не в змозі потягнути завдання з розробки програм та модулів для протидії корупції для чого їх створювали? Щоб збирали матеріали для написання дисертацій-плагіатів для чиновників МОНУ? І в чому Ви ще збираєтеся просвіщати працівників освіти, Ви що справді їх за дурників маєте? Приведіть чисельність ВНЗ у відповідність з потребами ринку праці і кількість корупціонерів пропорційно зменшиться. Зрештою, що я Вас повчаю, Ви і так все добре знаєте, просто імітуєте бурхливу діяльність.
natali
гаспажа министр начните в конце концов с провинциальных нерентабельных вузов в стране, или вообще закройте эти позорные торговые лавки по реализации друг другу ученых степеней и званий, дипломов под вашим покровительством, от которых никакой пользы нет государству и гражждагам, престиж вісшего образования в нашем городишке упал до нулевой отметки! сколько можно смотреть как ловкие нечистоплотные дельцы ректора и проректора разворовуют госденьги, пример все тот же мду в мукачево на Закарпатье это же срам для всего высшего образования в целом!такие остапы бендеры дискредитируют высшую школу а вы лично закрываете глаза на все эти дела, мало того вашии подчиненные за мзду в МОН решают все дела ректору-аферистке
unforgiven 2
Гриневич буде співпрацювати з тими, що два рази на місяць собі премії виписують? Це перемога, панове!!!
реформы
Зарплата преподавателя Вуза на сегодня в разы меньше, чем у кассира супермаркета или уборщицы. Молодой кандидат наук получает в три раза меньше, чем учитель киевской школы. Человек, которому элементарно не хватает на хлеб, начинает грабить, таков конечный результат реформ МОН.
NeVat
Для реформы: Брехня - не володієш інформацією бот, або відверто брешеш
Леонид
Я к.т.н. получаю на руки чистыми 5400,- скажите, что это достойная зар. плата. При этом я оплачиваю статьи, патенты, аккредитации из своего кармана
Олександр
Погоджуюсь. 16 тарифна сітка + 15% за ктн + 20% за стаж - 20,5% податок = 5254 грн. наруки. Комунальні послуги до 3000 грн + проїзд 460 грн. (до 20грн на добу). Залишається на одяг та хліб 1794 грн (59,8 грн на добу)
Коментувати
IJXQ
Дурня на постном масле. Провокаторами взятки в першу чергу є студенти, які не ходять на заняття. Викладач друкує свої науки за гроші, які йому ніхто не дає, заплата мала, от і вся "боротьба". Треба боротися не з корупцією, а з умовами, якими вона породжується, тоді сама вона і зникне. А то створили спершу умови для корупції, а тоді борються з нею. Дурні там сидять у тому МОНі чи що?
Кузьміч
Для IJXQ: Зберуться дві брехухи і будуть вчити інших як боротися з корупцією.
Коментувати