МОН розширить перелік професій державного значення

До переліку професій, що є пріоритетними для країни, мають бути включені шість професій

МОН розширить перелік професій державного значення

Міністерством освіти розроблений проект урядової постанови, якою пропонується внести зміни до переліку професій загальнодержавного значення, підготовка за якими здійснюється за кошти державного бюджету.

У відомстві повідомляють, що метою проекту документа є розширення переліку професій, які є пріоритетними для розвитку економіки країни і підготовка кадрів за якими потребує державної підтримки.

Згідно з пропозицією МОН, до переліку професій, що є пріоритетними для країни, мають бути включені шість професій: зварник, машиніст дорожньо-будівельних машин, монтажник систем утеплення будівель, слюсар з механоскладальних робіт, слюсар-інструментальник та слюсар-ремонтник.

Зауваження та пропозиції до проекту постанови прийматимуться до 20 січня 2017 року за електронною адресою: ukrpto@i.ua.

Проект постанови

Освіта.ua
09.01.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Nnn
A как же архитекторы? Кто будет утеплять новые дома, если их не будет?
Василь  Шминдрук
Такі собі понти від вітчизняного МОНу. А для Польщі державне значення мають будь-які професії наших заробітчан. Кількість робочих віз щороку буде тільки збільшуватись.
ПТНЗ
Метою проекту є розширення переліку професій, які є пріоритетними для розвитку економіки країни і підготовка кадрів за якими потребує державної підтримки ________ Це все брехня! Виділяють кошти на зарплату (мінімальну) і комун. послуги. При цьому нема затвердженого механізму розрахунку вартості навчання! ____________ На матеріали і обладнання - 0 (нуль). На ремонт тех. обладнання - 0 (нуль). А де взяти основні матеріали ?