За кошти бюджету надрукують три підручники для профосвіти

МОН затверджений перелік підручників для учнів закладів професійної освіти, що видадуть у 2017 році

За кошти бюджету надрукують три підручники для профосвіти

Міністерством освіти і науки затверджений перелік підручників для учнів закладів професійної освіти, що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2017 році. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

До переліку літератури для учнів закладів професійної освіти, що буде видана коштом державного бюджету, включено три назви підручників: «Основи обробки та програмування на верстатах з числовим програмним керуванням», «Допуски, посадки та технічні вимірювання»  та «Зварювання, різання і контроль якості при виробництві металоконструкцій».

Забезпечити видання та доставку підручників для учнів закладів професійно-технічної освіти доручено Інституту модернізації змісту освіти.

Освіта.ua
06.12.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven
Безкоштовних підручників з інформатики для 5-6 класів немає і не буде, хоч стаття 4 закону Про освіту "...гарантує безоплатне забезпечення підручниками (у тому числі електронними), посібниками всіх здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України."
SSS
А стандарти ОКХ і ОПП не пробують спочатку створити?
Колесниченко Татьяна
С 2010 года нет учебников по химии, биологии, физики, математики за 11-й класс, и это никого не волнует. А как же сдавать ЗНО?