МОН просить виші відзвітувати про наукову діяльність

Університетам доручено підвести підсумки виконання науково-дослідних робіт в 2016 році

МОН просить виші відзвітувати про наукову діяльність

Міністерство освіти доручило вищим навчальним закладам підвести підсумки наукової та науково-технічної діяльності за 2016 рік та відзвітувати про хід її виконання. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Зокрема, університетам доручено підвести підсумки виконання науково-дослідних робіт, що фінансувались за рахунок коштів державного бюджету або грантів та виконувались науковими, науково-педагогічними працівниками, докторантами, аспірантами та студентами.

Також вишам необхідно подати до Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації заключні звіти про виконання науково-дослідних робіт, а до департаменту науково-технічного розвитку МОН узагальнену інформацію щодо  підсумків наукової та науково-технічної діяльності.

Керівникам вищих навчальних закладів з метою звітування необхідно відрядити до Міносвіти проректорів з наукової роботи.

Забезпечення організації звітної кампанії покладено на департамент науково-технічного розвитку МОН.

Про результати звітної кампанії вищі навчальні заклади будуть поінформовані у червні 2017 року.

Наказом також затверджений перелік інформаційних матеріалів щодо підсумків наукової та науково-технічної діяльності в 2016 році.

Освіта.ua
20.01.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мукачево
наукові шедеври видає у мукачівському мду невідомий в наукових колах, але відомий в колах чиновників корупціонерів, старої гвардії пристосуванців, аферистів пліснявий пенсіонер якого викинули в часи януковича із закарпатської обладміністрації, нардери брати балоги підбрали і пришвартували у причал мду, на який мали великі види і апетити.Коли керувати вузом ставлять людей несвідомих, неуків, зате хамелеонів і шахраїв задля втілення злочинних і бізнесових схем. саме такі "унікальні" проректори торгують у мду усім чим можна і не можна, це гоблик володимир васильович, за рік роботи, не викладання, "захистив" чи прикупив докторський ступінь, зате він вирішує, рішає, усі без винятку господарські,фінансові, кадрові і шкурні питання. ласкаво просимо в "науковий рай" мду, де тотальний плагіат, передрук наукових вісників із року в рік міняють лише цифри і показники.....
Марія
Для Мукачево: я знаю хто такі ці корукціонери у Мукачівському університеті Гоблик щербан фізеші черепання теличко.... Це взяточники у цих викладачів нема нічого святого останє заберуть . Все продадуть . Гоблику собирають " дань" не тільки студенти і викладачі . Ганьба .....
Коментувати
Преподаватель
МОН все знають але ничого не роблять . Если бы работали то давно бы закрыли Мукачевський университет МДУ .
dqyk-райтер
Не зрозуміло, чому "просить"? Якщо це офіційна звітність - то її обовязок подавати. Якщо це не офіційна - то не можна вимагати чи просити, є Закон про статистику, там уе розяснено
pasufik
Наївне МОН вірить, що йому подадуть правдиву інформацію. Хто ж рубає гілку, на якій сам сидить? Та зайдіть на сайт кожного вузу і видрукуйте собі їч плани роботи та перевірте виконання. От і вся проблема!