У МОН назвали пріоритети реформи вищої освіти

У МОН за участю експертів та громадськості обговорили 4 ключові зміни у системі вищої освіти

У МОН назвали пріоритети реформи вищої освіти

У Міністерстві освіти і науки відбулось обговорення питання забезпечення якості вищої освіти в межах проекту Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року.

За словами директора департаменту вищої освіти МОН Олега Шарова, внесені відомством пропозиції до проекту не є чимось абсолютно новим: вони є частиною виконання Програми діяльності Уряду і впровадженням реформи, започаткованої законом «Про вищу освіту» 2014 року.

«Щороку відбувається лише зміна певних наголосів: що зараз буде найголовнішим, що вимагатиме більших ресурсів, а також встановлюються строки виконання завдань», – підкреслив чиновник.

Шаров повідомив, що в 2017 році до ключових пріоритетних завдань МОН належатимуть: розробка стандартів вищої освіти, надання практичної допомоги ВНЗ у створенні системи внутрішнього забезпечення якості, створення Національного репозитарію академічних текстів, а також використання технології ЗНО для відбору вступників на магістратуру за спеціальністю «Право».

Освіта.ua
16.01.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мария
Вот оно - деградация образовательной системы: Студенты Мукачивского университету . За все платим и каждому от ректора до преподавателя .
Студент
Мукачівський державний університет давно потрібно закрити . Диплом можно купити у Попович о.м. За рік заплатити за навчання і ій дати за рік 500 доларів .
мастер мукачево
есть предложение на базе бесперспективного мукачевского университета открыть высшее профтехническое училище.Вот идея классная.Все есть, база, специализированные кафедры для обучения електриков, швей, галантерейщико, скоряжников, технологов, зачем созидать новое, сам бог твелел модернизировать, реорганизовать учебный процесс организации будущих рабочих профессий, нужных региону.Технарей нет, простых некогда восстребованных професий днем с огем не найти. Прислушайтесь ко гласу с регионов.Лучше закрыть так называемые "модные" выши, которые ниже ПТУи коледжей.
DEN
І ні одного слова про зміну самої застарілої системи в якій учень/студент тільки знає як зроблена деяка деталь/річ і поняття не має як її вдосконалити. Совок совком поганяє в МОН!