З 14 по 18 листопада в Україні відбудуться заходи Національного тижня програми ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти. Про це повідомляє прес-служба МОН.
До участі в заходах запрошуються університети, що вже є виконавцями проектів з розвитку потенціалу вищої освіти та Жан Моне, а також ті, що планують розробляти проектні пропозиції та брати участь у конкурсах Еразмус+.
Окрім того, корисними вони будуть для осіб, які планують брати участь у конкурсах стипендій на навчання та підвищення кваліфікації.
В рамках Національного тижня Програми Еразмус+ в Україні відбудуться семінари та презентації для виконавців діючих проектів Еразмус+ напряму Жан Моне, а також інформаційні дні, присвячені співробітництву українських і європейських вишів.
Ознайомитись із детальною програмою Національного тижня програми Еразмус+ та зареєструватись на заходи відповідно до інтересів і потреб можна на сайті Національного офісу Еразмус+.




