Затверджено склад Ідентифікаційного комітету з питань науки

Утворення комітету передбачено законом “Про наукову і науково-технічну діяльність”

Затверджено склад Ідентифікаційного комітету з питань науки

Кабінет Міністрів України затвердив склад Ідентифікаційного комітету з питань науки. Відповідну постанову, за інформацією прес-служби МОН, було прийнято на засіданні уряду 14 вересня.

За словами міністра освіти Лілії Гриневич, постановою затверджено персональний склад Ідентифікаційного комітету як дорадчого органу при Кабінеті Міністрів України.

"Ідентифікаційний комітет на конкурсній основі має обрати персональний склад наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технології”, - пояснила міністр.

Як зазначила Гриневич, утворення Кабінетом Міністрів Ідентифікаційного комітету з питань науки передбачено Законом України “Про наукову і науково-технічну діяльність”.

Рейтинговий список кандидатів у члени Ідентифікаційного комітету формувався спеціальною конкурсною комісією у складі 25 осіб, які посідають перші місця рейтингу науковців України за індексом Гірша, є докторами наук та мають досвід керівництва міжнародними проектами.

До складу Ідентифікаційного комітету обрано три особи з України - двох учених з наукових установ Національної академії наук і завідувача кафедри астрономії та космічної інформатики Харківського національного університету ім. Каразіна; три особи - з наукових установ і закладів США; три особи - із закладів та наукових організацій ЄС (Нідерландів, Швеції, Німеччини).

“Для нас схвалення складу Ідентифікаційного комітету є дуже важливим для того, щоб почати розробку Положення про Ідентифікаційний комітет, та розпочати розробку Положення про конкурс обрання членів Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технології, а також обрати її персональний склад”, - додала Лілія Гриневич.

Освіта.ua
14.09.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів