Роботу електронного вступу назвали незадовільною

Пріоритетом підготовки до вступної кампанії є вирішення проблеми роботи ресурсу «Освіта всім»

Роботу електронного вступу назвали незадовільною

Одним із пріоритетів підготовки до вступної кампанії 2017 року є вирішення проблеми незадовільної роботи ресурсу «Освіта всім», за допомогою якого абітурієнти подавали документи на вступ до вишів. Про це під час наради з ректорами ВНЗ щодо попередніх підсумків вступної кампанії 2016 року сказала міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

“Ми добре розуміємо причини технічних проблем, що були цього року при подачі документів на вступ, і в нас є чітка візія того, як це можна вирішити”, - зазначила міністр.

За її словами, для цього планується організувати підвантаження на сайт атестатів про повну загальну середню освіту до початку офіційної подачі документів у виші.

Також буде збільшено кількість запасних серверів, що мають покращити роботу системи електронного вступу до вищих навчальних закладів.

Як відомо, учасники вступної кампанії цього року повідомляли про численні збої у роботі системи електронного подання документів до ВНЗ. У свою чергу, у Міністерстві освіти, посилаючись на статистичні дані, заперечували наявність проблем у роботі електронної системи подачі документів до вищих навчальних закладів.

Освіта.ua
05.09.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олег Грица
я так підозрюю що модератор і совсун були одні і ті ж особи. п.Гриневич визнала незадовільною роботою ел.вступу (а на освіті рясніли дописи, в подальшому видвлені) так і пропав мАдАрАтор.
Надія
а чому всі мовчать про постійне зависання бази ЄДЕБО??? По три дні не поацює
Олег Грица
Для людина: власне багато було і технічних проблем, модератор їх просто повидаляв. бачив проблему у списках, коли вступник подає доки, а про це інформації не має, у всіх вузах продовжував знаходитись у списках. а тому абітурієнти-контрактники розривались між вузами. хоча вкінці більшість вузів брали всіх підряд і так і не добрали студентів.
людина
Проблема була якраз не технічна. Проблема в тому, що практично не можливо було зорієнтуватися, куди більше шансів вступити, оскільки ніхто не знав, скільки пільговиків на окрему спеціальність (минулого року була графа ПЧ), а також ніхто не міг прогнозувати, скільки бюджетних місць кудись перекочують, тобто хутко зникнуть при зарахуванні на бюджет. Ось тут попахує кидаловим.
Олег Кривенко
Той, хто прагнув подати інформацію щодо вступу, за 2 дні сидячи біля комп"ютера зміг зареєструватися. Хоча витратив дійсно багато часу. Але будьмо розумними. Не треба було їхати до ВНЗ і витрачати велику кількість грошей. Тому треба вчитися бути терплячими.
R
Для Олег Кривенко: На мою думку, якраз навпаки, НЕ треба вчитися бути терплячими, треба вчитися захищати власні інтереси, треба вчитися вимагати від чиновників чіткого виконання поставлених завдань і треба вимагати від них же перестати видавати бажане за дійсне. Задайте собі одне просте питання: ЧОМУ в країні, ІТ-фахівці якої високо цінуються в світі, маємо ТАКІ проблеми із ДЕРЖАВНИМИ ІТ-системами ("освіта всім", "конкурс", ЄДЕБО, система е-декларацій тощо)? Невже серед цих фахівців не знайшлося жодного, хто знає і може? Чи, може, чиновники і не питали фахівців, як це зробити? Де відкритий конкурс на розробку системи подання електронних заяв? Нема. Чому? Бо в такому випадку чиновники не зможуть керувати за принципом "сьогодні на позавчора". При проведенні конкурсу доведеться оприлюднити тех.завдання і не змінювати його ключові положення, бо жодний фахівець, який цінує свою репутацію, не візьметься створювати систему за умови зміни їх за кілька днів до запуску системи.
Посполитий
А хто вам сказав, що ІТ фахівці цінуються. Більшість наших фахівців є кодерами. Тому що маємо, те маємо
R
Для Посполитий: Пошукайте в Інтернеті. Кілька посилань скину, як Вам ліньки. https://www.ciklum.com/blog/ciklum-news/ukraine-becomes-the-worlds-leader-by-the-number-of-certified-master-level-it-specialists/ https://mobilunity.com/blog/what-is-the-best-country-in-it-outsourcing-eastern-europe/ http://www.symphony-solutions.eu/global-recognition-of-ukraines-it-outsourcing-industry-and-its-market-players/ Правда, статті англійською, та, сподіваюся, для Вас це не проблема. А щодо останньої фрази - не забувайте про копірайт :-). До речі, тут мені спало на думку, що, можливо, є ще одна причина відсутності відкритих конкурсів на розробку державних IT-систем - це банальне "розпилювання" (т.з. "освоєння") бюджетних коштів через "правильні" фірми...
Коментувати