Уряд затвердив дотацію на видатки для ПТО

Остаточно вирішити проблему фінансування закладів має новий закон “Про професійну освіту”

Уряд затвердив дотацію на видатки для ПТО

Уряд затвердив стабілізаційну дотацію місцевим бюджетам на видатки для професійно-технічної освіти у розмірі 97 млн 994 тис 600 гривень. Відповідну постанову Кабінету міністрів України було прийнято 14 липня під час засідання Уряду.

У МІністерстві освіти і науки повідомляють, що допомога виділятиметься лише містам, бюджети яких не здатні профінансувати власні ПТНЗ.

Так, дана дотація підтримає 20 міст, в яких питома вага видатків на фінансування професійно-технічних навчальних закладів є більшою ніж 20% від загального обсягу видатків місцевого бюджету.

“Це дуже потрібний крок для підтримки професійно-технічної освіти в Україні сьогодні. Я неодноразово наголошувала на тому, що малі міста обласного значення просто фізично не можуть дозволити собі фінансувати місцеві ПТНЗ виключно з власних бюджетів. Ми продовжуємо працювати над тим, щоб питання фінансування професійно-технічної освіти було вирішено на системному рівні”, - зазначила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

У Міністерстві освіти і науки сподіваються, що вирішити проблему фінансування професійно-технічної освіти має новий закон “Про професійну освіту”, в якому детально прописаний цей механізм. Зараз відповідний законопроект проходить погодження й протягом тижня має з’явитися у вільному доступі на сайті ВРУ.

Освіта.ua
14.07.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вадим Суббота
Лучший курс обмена доллара в Харькове https://obmenka.ua.
Олекса Позняк
За 9 місяців цього року прокурор Кулик лише на ресторани витратив 564000 гривен.Приєднайте ПТО до прокуратури і не потрібно дотацій