У 2016 році Міносвіти скоротить ще 10% ВНЗ

Міносвіти планує упорядкувати та модернізувати мережу державних та приватних вищих навчальних закладів

У 2016 році Міносвіти скоротить ще 10% ВНЗ

План дій уряду на 2016 рік, що оприлюднений Кабінетом Міністрів, передбачає прийняття урядових рішень щодо упорядкування та модернізації мережі державних вищих навчальних закладів, а також сприяння модернізації мережі комунальних та приватних вищих навчальних закладів. Виходячи зі змісту документа, наслідком ухвалених рішень має стати скорочення кількості вищих навчальних закладів та вищих спеціалізованих навчальних закладів на 10 відсотків.

У документі зазначається, що заплановане скорочення має сприяти приведенню мережі вищих навчальних закладів у відповідність з потребами економіки та суспільства з урахуванням демографічного стану.

Також у 2016 році Міністерство освіти займатиметься розробленням стандартів вищої освіти. Результатом цієї роботи має стати затвердження не менш як 50% запланованої кількості стандартів вищої освіти за спеціальностями та ступенями.

Ще одним напрямом діяльності МОН у сфері вищої освіти стане розвиток практик академічної доброчесності, зокрема належного цитування, протидія плагіату, створення національного репозитарію академічних текстів. Метою цієї діяльності має стати проведення вищими навчальними закладами обов’язкової перевірки на плагіат письмових робіт здобувачів освіти.

Освіта.ua
16.03.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
революціонерка
Зараз за гроші можна Будь-який Виш закінчити і навіть не вивчивши таблицю множення.
стыд и срам
а в Мукачевском универе ректор с проректором воруют через сомнительные схемы и отмывания бюджетых денег. Только закончили проверку КРУ и говорят, что все порешали, как всегда за деньги. перерасход бюджетных денег на оплату преподавателей-совместителей, некоторые только числились, а их трудовые книжки ездили из одного вуза в другой. Махинации, фальсификации, с педнагрузкой, подделки документов, часов, вычитки, все на вранье и наглой лжи построена работа ректора МДУ Щербан Тани, назаначение которой вызвало большое сомнение, так как эта женщина мало известна была общественности, никакой пользы городу не принесла, на преподавательской работе никогда ни чем не отличалась, помимо "большой любви" к взяткам и коррупционным схемам, через "прозрачные" выборы и изза поддержки министра Квита С.М. эту особь с порочной репутацией, далекой, без опыта работы на рукодящих постах, назначили на пост ректора, которая и довела вуз до банкротства и исчезновения. Правильно бы было закрыть эту торговую лавку...
Vera Rouz
Для стыд и срам: комент от Читатель-это тоже вы? http://osvita.ua/vnz/53693/
Коментувати
Михайло Чиж
"наслідком ухвалених рішень має стати", "заплановане скорочення має сприяти", "Результатом цієї роботи має стати", "Метою цієї діяльності має стати". Тобто, в МОН і самі не знають чи "стане", чи "сприятиме", вони лише сподіваються на те, що "має ....". Підручники також мали надійти до шкліл спочатку до 1 вересня, потім - до 1 грудня, потім - до 1 лютого... Але так і не надійшли (в повному обсязі). Але ж і все мали....