Студенти мають стати учасниками реформи, - Совсун

У Міністерстві освіти обіцяють підтримувати студентське самоврядування та сприяти його розвитку

Студенти мають стати учасниками реформи, - Совсун

Реформа вищої освіти не може відбуватися в кабінетах, а активними учасниками цього процесу мають стати органи студентського самоврядування. На цьому наголосила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун під час зустрічі з представниками органів студентського самоврядування.

Перший заступник міністра підкреслила важливість студентського самоврядування у впровадженні реформи вищої освіти.

За її словами, закон «Про вищу освіту» стимулює розвиток студентського самоврядування, а завдання студентів скористатися цими правами та можливостями.

«Для того, щоб реформа вищої освіти відбулася, потрібна участь кожного студента. В кожному університеті студенти повинні скористатися тими правами, які їм надаються», - підкреслила Совсун.

Вона зазначила, що зусилля студентського самоврядування мають бути спрямовані на покращення якості навчального процесу та життя під час перебування в університеті.

Інна Совсун закликала представників вищих навчальних закладів активно відстоювати свої права. У свою чергу, за словами заступника міністра, Міністерство освіти і науки підтримуватиме студентське самоврядування та сприятиме його розвитку.

«У вас є всі механізми і всіляка підтримка з боку міністерства», - додала перший заступник міністра.

Освіта.ua
22.12.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Zinger
Може Ви і праві, тоді що ви пропонуєте натомість?
Студеноуправління
в Європі кожен студент - сам собі студент. Немає академічних груп, старт, старостатів, студентських гауляйтерів. Це що роблять в нас - це студентська піонерія
Zinger
Вам аби образити людину. В Європі студентське самоврядування давно реалізоване і у нас ми бачимо прогрес там, де студенти активні і принципові. Як вони можуть бути пасивними спостерігачами, коли ВУЗи створені у першу чергу для них?
чача
Совсун - губки бантиком и не более ... ВОТ И ВЕСЬ интеллект.Зато реформатор.