На вимогу колективу звільнено директора училища

Кадрова комісія МОН вирішила достроково розірвати контракт з керівником навчального закладу

На вимогу колективу звільнено директора училища

20 березня до міністра освіти і науки Сергія Квіта звернулися представники трудового колективу Тернопільського вищого професійного училища № 4 імені М. Паращука зі скаргою на неправомірні, на думку педагогів, дії директора закладу Павла Федика.

За повідомленням прес-служби Міністерства освіти і науки, цього ж дня експертна кадрова комісія МОН України, ретельно вивчивши документи, вислухавши як пояснення директора училища, так і аргументи представників трудового колективу, прийняла рішення щодо дострокового розірвання контракту з Павлом Федиком.

Як відомо, до розслідування корупційних дій екс-керівників Міносвіти також закликала голова парламентського комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич. Вона звернулася до всіх учасників освітнього процесу з проханням надавати їй свідчення корупційних дій екс-керівників міністерства.

Освіта.ua
20.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ігор
Я вітаю всіх своїх колег ТВПУ4- м.Тернополя та учнів з їхнею перемогою над поваленням бандитського режиму в стінах училища . Такі істоті як був Ваш директор не місце в педагогічному колективі і не тільки , він причетний до вбивств наших земляків-Героїв України , а зокрема моїх збаражчанів Назара і Устима - Вічна їм пам’ять і Слава , Слава , Слава !!! А федику Ганьба і нари !!!! Велика Вам подяка , дорогі Колеги , за визволення України від яничарів, бодай на обласному рівні .
Гость
Для Ігор: Пробачте, а герої України - це хто? Сподіваюсь не бандити - бендерівці, що вбивали і вбивають свій народ?!!
Коментувати
1111
Молодці! Цікаво як поступить МОН щодо законної дії контракту з директором НМЦПТО в Тернопільській області Дзюблюком В.П.??? З "творчим керівником-менеджером" (вік понад 70 р.) МОН переукладало контракти (грудень 2012, грудень 2013) без погодження управління освіти ОДА. Кришуванням такого "цінного директора" займались напевно "Молоді регіони", представники яких "рахувалися" в штатному розписі на посаді заступника директора ну ї звісно представники МОН.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!