Проти Табачника порушено кримінальну справу

ГУБОЗ відкрило кримінальну справу на екс-керівників Міністерства освіти і науки

Проти Табачника порушено кримінальну справу

Головне управління боротьби з організованою злочинністю (ГУБОЗ) відкрило кримінальну справу на екс-керівників Міністерства освіти і науки. Про це Бюро журналістських розслідувань «Свідомо» повідомило власне джерело в ГУБОЗ.

Справу за статтею 364 кримінального кодексу відкрито через «зловживання колишніми посадовцями МОН під час державних закупівель, держзамовлень і відчудження нерухомості».

Основою для відкриття справи стали результати розслідування Свідомо про діяльність Дмитра Табачника на посаді міністра освіти і додаткові матеріали, знайдені міліцією.

Як відомо, до розслідування корупційних дій екс-керівників Міносвіти також закликала Голова парламентського комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич. Вона звернулася до всіх учасників освітнього процесу з проханням надавати їй свідчення корупційних дій екс-керівників міністерства.

За її словами, розслідування діяльності попереднього керівництва міністерства освіти з централізованих закупівель, схем незаконного збагачення за рахунок вишів, хабарництва є одним з першочергових завдань.

Новий міністр освіти й науки Сергій Квіт вже отримав перші документи про корупційні дії керівників кількох навчальних закладів України.

Освіта.ua
18.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван
Зверніть увагу на ректора Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, що був бойовим поплічником Табачника та Суліми і разом з ними робив темні справи по відмиванню коштів. Докази є.
Володимир
Тільки через суд. Без революційної доцільності. Бо ми вже бачимо, як НАРОДНІ ДЕПУТАТИ займаються свавіллям і тільки вони краще розбираються хто з нас справжній УКРАЇНЕЦЬ. (Дії окремих депутатів від СВОБОДИ на Першому каналі, а саме: Мірошниченко, Бенюк …)
ЛАН
Для Володимир: А я б пішла з ними. Навіщо, коли люди виснажені, коли анексія Криму сприймається, це смерть близької людини, цілодобово майже на всіх каналах крутити урочистості в Георгіївській залі і святковий концерт у Москві та в Криму? Навіщо нагнітати й без того жахливу обстановку? Чому на ТБ НІЧОГО не змінилося? Для тих, у кого нема доступу до Інтернету, ТБ -вікно у світ. Найпотужніший інструмент впливу на натовп. Вважаю, що неправильно було одне: зйомки й оприлюднення такого емоційного "впливу" на чиновничка. Чиновничок перетерпить. Заради свого кріселка він і не таке витерпить. Репутація українства й так украй зіпсована. Боляче не за хлопців (хоча я не підтримую їхню політ. силу), боляче за тих, хто в цьому побачив не те, що лопається людське терпіння, а те, що бачать старіючі жінки у дзеркалі.
Коментувати
Вік
А куди цей "науковець" дівся? Якось так зник по-тихому, чи то в Росію, чи ще кудись?
Олекса Позняк
Для Вік: В останній газельці з награбованими картинами яник його вивіз у рашу
Коментувати
Алексей Лившиц
http://osvita.ua/school/home/aktual/22193/
ААААААФФФФФФФ
http://osvita.ua/school/home/aktual/22193/
Гость
А хто цю владу буде карати? Дожити б до цього !!!
Гость
Гриневич і Квіт - наступні на тюремну лаву ! Ось подивитесь - усіх їх чекає кара !
Ольга
Для Гость: Не розумію, чому ви так говорите про нову владу. Вони щойно розпочали працювати та ще в такий важкий для країни час. Може потрібно зачекати, щоб робити такі заяви!!!
Гость
Вони підтримують самозванців! І цим уже заплямили себе! А чекаємо ми вже 24 роки. І що? Щось змінилося? Тільки на гірше! Кожна нова влада гірша за попередню! Скоро вже не буде чим здачу давати!!!
ЛАН
Краще - такі самозванці (крім Турчинова і ще декого), ніж "цар-батюшка" прФФесор зі своїм граФФот ТабаНчиком, їй-Богу... А лада - це и. І я. Самі обираємо, самі дозволяємо себе оббирати до нитки.
Коментувати
Вчитель
Люди, вам би все критикувати... Ви всім незадоволені. Тим хто працює треба дати час все виконати. Та й від помилок ніхто не застрахований. Радійте, що є надія на зміни і в освіті вже бачимо правильні кроки!
Гость
Для Вчитель: Цікаво, де ж ці кроки? Щось не видно, зато підбурюють один на одного капати, зводять рахунки. О так - це К Р О К И !!!
alkor
Для Гость: І звідки ж ти таке зле виповзло?
Гость
Як звідки? З фашистської України! Ви теж звідти, тільки маскуєтесь! Ви ще гірші за мене, бо швидко перефарбовуєтесь!
Коментувати
?!!!
Казочку про Колобка знаєте? А якщо якійсь лисичці і вдасться упіймати - то виключно з корисливих для себе мотивів. Справ можна порушувати скільки завгодно, ще треба виловити, арештувати, довести провину і покарати, - а з цим у нашої правоохоронної системи щось не дуже складається(((
Леонід
Д.Табачник повинен повернути державі кошти за масове друкування неправильних, протрібних лише Росії, та шкідливих для України підручників з історії. Він може повернути, він багатий: разом з братом володіє багатьма активами.
Гость
Для Леонід: А це ти вирішуєш, що для України шкідливе? А Україна - це всі люди, а не тільки запроданці-западенці. Переписали під себе історію, сволота.
18.03
Про підручники з історії - згодна. За це Табачника треба покарати за це як за державну зраду. Підручники для 10 класу - це сміття. Повне. Підручники з історії України - події до 1921 року (під стару програму). Інфи про Голодомор, репресії, окупацію Західної України СРСР - цих тем не має. Підручник з всесвітньої історії - матеріали параграфів - до 1929 року (ні про прихід до влади нацистів, ні про Мюнхенську змову). В світлі теперешніх подій зрозуміло чому? До 11 річної школи повернулись у 2010 році. А підручники для 10 класу залишились для 12-річної школи. Для усіляких тролів - я вчитель історії з Харкова.
Вчитель із півночі
Для гость:У западенців,шановний/шановна повчіться ще кльтури!!!Я був на заході,моя сестра там навчалася років,моя подруга зі сходу України навчалась там,і всі до нас ,західні жителе України ставилися не просто добре,а пречудово!В усьому допомагали.Там дуже добрі люди!Так що хоч тут не провокуйте людей,особливо коли ви нічого не знаєте фактично.
Коментувати
DR
Головне не порушити, а довести до справедливого вироку суду
Dok
У нього на совісті розкрадання музейних цінностей і передача їх януковичу.
рома
Для Dok: при чому тут музейні цінності? щоза маразм. це не він їх розкрадав. ну правда, не звалюйте вже все в одну кучу!
Чимерген
Гость! Чмирюка вонюча! Згинь падлюка! Чого либишся? Сховай зуби суко вірву!
Bogdan Goretskij
про те що діма вміє лише обкрадати музеї говорив його однопартієць Колесніков,але й сам він мерзота рафінована та високомірна...
Коментувати