У понеділок відбудеться ЗНО з хімії

В Україні розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. 3 червня відбудеться тестування з хімії, для участі в якому зареєстровано 50 423 учасника

У понеділок відбудеться ЗНО з хімії

Тестування з хімії відкриває програму тестування у 2013 році. У тесті ЗНО з хімії абітурієнтам буде запропоновано розв’язати 60 тестових завдань за 150 хвилин.

Максимальна кількість тестових балів, що зможе набрати учасник тестування з хімії, правильно виконавши всі завдання тесту, складає 94 бали, які після визначення результату тесту будуть конвертовані в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.

Використовувати додаткові матеріали та обладнання, в т.ч. калькулятори, мобільні телефони та інші електронні пристрої під час виконання тесту з хімії не дозволяється. В кожній аудиторії буде організоване місце для особистих речей учасників тестування.

Для допомоги абітурієнту, в тестових зошитах із хімії будуть надруковані допоміжні таблиці: Періодична система хімічних елементів Менделєєва; Таблиця розчинності кислот, солей та основ у воді; Ряд активності металів.

Звертаємо увагу учасників тестування на необхідності дотримання правил доступу до пунктів тестування та інструкцій фахівців, які організовують та проводять зовнішнє оцінювання.

Обов’язковими документами для допуску до пункту тестування є оригінали: Сертифіката ЗНО; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Учаснику необхідно мати при собі декілька кулькових або капілярних ручок чорного кольору для заповнення бланку відповідей, а також, за бажанням, прозору пляшку води.

Тестування з хімії розпочнеться 3 червня об 11 годині ранку. Допуск до пункту тестування буде здійснюватись з 10.15 до 10.50. Будь-яке запізнення унеможливить проходження тестування.

За необхідності зверніть увагу на маршрути доїзду до пункту тестування, для того, щоб запобігти випадковому запізненню.

Для підготовки до тестування ознайомтеся з особливостями тесту з хімії у 2013 році.

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання з хімії.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
02.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дима Халиков
Возможно глупый вопрос, но какой должна быть одежда? Можно ли одевать джинсы?
aladdin85
Для Дима Халиков: з офіційного сайту: «Яка повинна бути форма одягу під час складання тестів?» Під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання дотримуйтеся ділового стилю в одязі. Крім того, пам’ятайте, що Ви маєте почувати себе зручно, щоб не відволікатися від виконання тесту.»
Дима Халиков
спасибо
Олег Иванов
я был на ВНО по химии и там все одеты были по разному
Коментувати