Завдання та відповіді на тест ЗНО з біології 2017 року

Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з біології 2017 року

Завдання та відповіді на тест ЗНО з біології 2017 року

Освіта.ua
08.06.2017

Популярні новини
НМТ 2023: алгоритм роботи з мультитестом в аудиторії Як працювати з онлайновим сервісом тестування під час проходження національного мультитесту
Для учасників НМТ створили відеоінструкцію Відеоінструкція допоможе ознайомитися з інтерфейсом онлайнової тестової платформи
Учасникам НМТ повідомлено про день та місце тестування Учасники основної сесії НМТ отримали можливість завантажити запрошення на тестування
Робота з тестовою комп'ютерною програмою на НМТ Учасник виконуватиме роботу на комп'ютері, в якому встановлена тестова програма
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ОЛЯ
Зачем медсестре все єта хиромантия с обезянами и медведями с помидорами,она должна вколоть укол и поставить капельницу не в глаз и не в ухо, а в руку и в жопу.нахира все єти заморочки.совдеповские врачи некоторой информации незнают, а апендикс определят и без узи, а современние на узи тонус матки видят там где матка давно удалена
Саша
Для ОЛЯ: Именно потому что капельницы не ставятся в жопу, как Вы выразились, Зно по биологии такое объемное и затрагивает в себе множество тем. И именно для того, что понимать как, зачем и почему что-то происходит в организме, понимать эволюцию и почему люди не произошли от обезьян и это высшие животные нашей планеты, составляется ЗНО по такому объему информации.
Коментувати
Незгодний
З дядічками і тьотічками з "міннедоосвіти" немає сенсу сперечатись і щось доводити) все одно зроблять з абітурієнтів ЛОХів, як це було з українською мовою та літературою та іншими предметами. Читав деякі статті з цього приводу, так вони так і кажуть, але дещо завуалованою відповіддю. Всім щасти при вступі і нехай ніяке міністерство не стане цьому заваді.
Эрика
скажите пожалуйста почему у меня стоит оценка 4 а написано (не склала)
Irena
Для Эрика: бо оцінку з ДПА ставлять в будь-якому випадку, навіть якщо нема 100 балів
Коментувати
Оля
Якщо не прийти на ЗНО з географії, чи допустять до ЗНО з хімії?
Рита
Ви зараз серйозно взагалі ,народ,якщо ви незнаєте що панда відноситься до ряду хижі ,то скільки б ви не просили переглянути ваші зауваження на завдання ,суттєво це картини ваших балів це не змінить,читайте книжки та довідники з біології,а не всяку фігню в інтернеті!!!!!!
Вчитель
Для Рита: Звісно не змінить. Та і як сформулювати текст? "Прошу виключити панду з ряду Хижі і віднести її до ряду Гризуни, бо я так написав"? чи "прошу зарахувати мою відповідь як правильну, бо панда не їсть мяса, тому її можна вважати приматом і мені начхати на її каріотип і генотип"? Бідний, бідний ведмедик, але і учнів можна зрозуміти, вони його і до хоботних раді б віднести, аби тільки відповідь стала правильною.
Коментувати
Аня
Про помидор и печень задание было очень своеобразное, а про панду..... они же травоядные.. кушают бамбук с эвкалиптом... Задания называются выключай логику
Абитуриент
Для Аня: Ну медведь бурый нормально выживает на ягодах и меде, если нет подходящей жертвы. От этого он хищником быть не перестает. Панда - медведь, это подтверждено генетически, раньше были споры кто она больше медведь или енот (который тоже хищник), но уже вопрос закрыт - медведь.
Катя
Для Аня: Завдання - включай логіку. Якщо панда - не хижак, то по відповідях вона або комахоїдна (вони також не рослиноїдні), або примат (тобто мавпочка), або гризун (білка, мишка чи бобер). Цікаво, кого ж тут можна було вибрати? Як на мене, навіть дітки в садочку знають, що панда - це ведмедик, а не мавпочка, їжачок чи мишка.
Аня
Если включить логику, то хищник это организм который питается живыми существами или падалью. Панда не питается себе подобными.
Коментувати
Катя
Будь ласка, ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ЗАВДАННЯ ПРО РІВНІ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРО БЕРЕЗОВИЙ СІК, ЦЕ СПРАВДІ ДУЖЕ ВАЖЛИВО)
Абитуриент
Для Катя: А что там с заданиями? Помидор - орган, печень- орган, хлоропласт - органелла. Первое и второе на одном уровне, третье - нет. Насчет сока уже говорили - переговорили. Весной сок у березы идет восходящим потоком по ксилеме и состоит из воды, неорганики и сахаров, которые образовались из крахмала, который береза запасла еще с прошлого года в корне.
Аня
Помидор-овощ,в крайнем случае фрукт. Но точно не орган)))))))
Я
Для Аня: Плод не орган растения, тогда и печень у человека не орган, а так какой-то кусок ткани
Коментувати
Абитуриент который не смог
Как раз таки да, в тех заданиях которых думаешь - делаешь ошибки, а в тех которых чисто угадываешь- правильно ( у меня так с ксилемой и в соответствии с видом растений)
Учасник зно
Дивилася відповідь на питання з пандою, навіть в інтернеті пишуть, що панда належить до ряду Примати! Кожен рік її відносять кудись в нову сторону то хижі то примати то рослиноїдні!І як можна дати точну відповідь якщо і примати і хижі це правильно???Жах просто.
Світлана
Для Учасник зно: у нас з вами різний інтернет :) Вікіпедія: Домен: Еукаріоти (Eukaryota) Царство: Тварини (Metazoa) Тип: Хордові (Chordata) Клас: Ссавці (Mammalia) Ряд: Хижі (Carnivora) Родина: Ведмедеві Рід: Великі панди Вид: Велика панда
Абитура
Для Учасник зно: Панда - это обезьяна? Ух ты, ссылку можно?
ГП
Хтось, коли закінчив тест і помилився, то взяв і виправив у Вікіпедії. Нагадую, що Вікіпедія - вільна енциклопедія)))
Коментувати
Учасник зно
Більшість питань поставлено некоректно!Давайте вже дітям питання чіткі і з однією чіткою відповіддю,а не так,як в українській мові!
Світлана
Для Учасник зно: ну напишіть апеляцію до берези і панди, хай одна сік на той рік по флоемі пустить, а інша визначиться, накінець-то, хто вона. А якщо серйозно, українську мову придумали люди, і правил купу з винятками придумали люди, і правопис без кінця змінюють також люди. А живі організми живуть так, як створила природа і якщо ви не знаєте як вони живуть, то це - незнання біології, а не дурні питання.
Катерина
Запитання цього року цілком адекватні і на них можна відповісти. А в тому, що ви припустились помилок, лише ваша вина і нічия більше. Я зрозуміла свої помилки і в майбутньому, якщо такі питання зустрінуться, я вже не допущу їх. Раджу вам зробити теж саме. А важкі запитання, у будь-якому разі, повинні бути, адже не варто забувати, що це конкурс і не всі мають вступити до вищих навчальних закладів
Коментувати
Абітурієнт
То чому все-таки ксилемою? Березовий сік він солодкий, що й свідчить про наявність в ньому органічних речовин, а органічні речовини рухаються лише по флоемі. Якщо це якись виняток, об’ясніть хто-небудь.
007
Для Абітурієнт: http://provse.in.ua/page30.html
Коментувати
Анна
Дуже багато нарікань на завдання. Не конкретні. А де їм конкретним взятись? Це біологія, а не математика. Далеко не всі живі організми і процеси можна втиснути в конкретні рамки. І подорожник "дводольний", а з мичкуватою кореневою системою, і відхилення від законів Менделя, і зрослі чашолистики у розових, навіть панду багато років відносили то до ведмедів, то до єнотів. Біологію неможливо визубрити, її потрібно розуміти і бути гнучким у цьому. А якщо вас це не влаштовує, здавайте математику, там ні виключень, ні винятків, все конкретно і чітко. А біологія вона така, природнича і в ній багато неточного, чим і цікава.
Леся
Зно з біології цього року дійсно було більш направлене на перевірку компетентностей. Насправді було дуже легке. Але біда в тому, що через перевантажену програму зверталась увага на терміни, біохімію і т. д. У підручниках немає направленості на розуміння оточуючого середовища, а лише зазубрювання фактів. Я як вчитель звертала увагу чи не на всі випадки із цього ЗНО. Але, на жаль, за великою кількістю інформації все забулося. Вчителі поставлені в рамки програми і 45 хвилин уроку. А з новою програмою буде ще гірше.
Учасниця
На мою думку,дуже некоректним було завдання #14,оскільки що ботулізм,що поліомієліт вражає центральну нервову систему. Взагалі не розумію хто складав це ЗНО.
Я
Для Учасниця: Clostridium botulinum
Я
Для Учасниця: запитувалось про вірусне захворювання, а не про бактеріальне
Коментувати
Анастасія
Який прохідний бал з біології?
катерина
мені байдуже ,яка була там відповідь в тестах інших років,мені цікаво дізнатися ,яким чином глюкоза - органічна речовина , яка утворюється під час фотосінтезу , опинилася в ксилемі ,яка має висхідний рух неорганічний речовин та води від кореня. сверлять на висоті ДО 1 м (де нема ще ніякого листя ) . КОРІНЬ ПОЧАВ ЗАЙМАТИСЯ ФОТОСИНТЕЗОМ ? за ті роки що я вивчала біологію нові відкриття ? флоема має низхідний рух і несе в собі поживні речовини до корення та інших органів. дуже цікаво побачити пояснення .
007
Для катерина: Флоема (луб) - це провідна тканина рослин, по якій рухається вода з цукрами. Флоемний сік солодкий у всіх рослин. Але будова флоеми таке, що якщо її пошкодити (надрізати), то крапельного потоку (цівки соку) не вийде, все досить швидко засохне. Березовий сік випливає не з флоеми. Березовий сік витікає з ксилеми (деревини) - провідної тканини, по якій у всіх нормальних рослин тече вода з солями з грунту наверх.Ранньою весною береза ​​відправляє по ксілеме наверх ранньовесняний порцію цукру. Така відправка відбувається швидко, але з великими втратами, тому дуже небагато рослин так роблять (промислово видобувають тільки березовий і кленовий соки). Більшість рослин воліє відправляти цукор, як і належить, за флоемі (лубу) - це повільніше, але зате набагато надійніше. http://provse.in.ua/page30.html
Я
Для катерина: Речовини по стеблу можуть рухатися ще і в горизонтальному напрямку. Такий рух забезпечують серцевинні промені, які до того відіграють ще й запасаючу функцію. Таким чином, глюкоза. яка утворилася в листках, рухається по стеблу, і в горизонтальному напрямку. На зиму глюкоза перетвориться на крохмаль та відкладеться про запас. Де? Якась частина в серцевинних променях. якасть частина в ОСНОВНІЙ тканині деревини (адже в деревині не тільки провідна тканина), а якась частина і в корені (так, корінь може виконувати і запасаючу функцію, особливо це в буряка та моркви добре виражене). А весною корінь швиденько всмоктує воду, крохмаль швидко перетворюється на цукор, і понеслося по КСИЛЕМІ знизу вгору. Якось так.
катерина
Для 007: дякую. але щоб щось зрозуміти з вашого послання мені довелось зайти на ваше посилання. треба було написати лише ,що ці сахара надходять з кореня торішніх запасів. це все б пояснило. але виникає інше запитання. діти повінні знати біологію кожного дерева? вони що,вже садоводи любителі ? діти вчили ,що органіка іде низхідним током по флоемі. так вчила їх книжка.
Коментувати
Ольга
Не розумію, чого так сталося з 33 питанням. На мою думку, відповідь там очевидна, що обидва учні праві.Однозначно, що круглі плоди-домінантна ознака, розщеплення 6:2, класичний приклад менделівського розщеплення.
Вадим
Для Ольга: питання некоректне, оскільки те що вони написали в умові ( розщеплення 3:3:1:1 ) не відповідає тому, що виходить при розв’язуванні (1:1:1:1)
Андрій
Елементарне питання. 2 учень не може бути правим бо схрещують AABb із aabb. Не може бути такого щоб дві форми були гетеррзиготними за формою плода.
Коментувати
лена
каждый год одно и тоже -постоянные нарекания на некорректность вопросов ЗНО. год пишите вопросы ,а потом оказывается "нет правильного ответа " тоесть одни поставили лишь бы что, не напрягаясь,другие дети сидели ,высчитывали -ТРАТИЛИ ВРЕМЯ - А КОМИССИЯ такая умная раз- и всех уровняла. не стыда ни совести. если вы не грамотные и не можете составить правильный опросник - обратитесь с просьбой составить это для укр. детей в другие страны . позорище какое-то
Я
Для лена: завжди легше когось звинувачувати, проте на свої здобутки подивіться і вжахнетеся, на скільки ви самі некомпетентні у багатьох питаннях
лена
Для Я: вот это уже наглость ))))))))))) вы что-то знаете обо мне ??????? или у вас такой метод защиты ? вы за год не можете написать достойные вопросы и обвиняете ,что все такие ????????? это что-то новенькое. я говорю по факту - ДЕТИ ТРАТИЛИ СВОЕ ВРЕМЯ на то ,что бы разобрать то,что ОКАЗЫВАЕТСЯ НЕ ИМЕЕТ ОТВЕТА .это ваша компетентность????????????? ваш ответ -это просто шедевр. вы можете предоставить факт моей некомпетентности ???????????? и что значит -легче кого-то обвинять ???????????? я обратилась не по -адресу? мне спросить у президента по-поводу ЗНО?
Я
Для лена: по-перше, я не займаюсь підбором питань для зно. я також, як і багато інших учнів, витратив достатньо часу на те щоб розв’язати цей тест по генетиці. по-друге, я лиш мав на увазі, що ви необгрунтовано різко звинювачуєте людей, які виконали багато роботи на підготовку цих завдань, і всі інші завдання мають доречі мають свою "правильну" відповідь, тобто процент помилок у формуванні цьогорічного тесту малий (а допуск помилки неминуче явище, поки в цьому приймає участь людський фактор). по-третє, всім зарахували цей тест, в чому проблема тоді, ні у вас (ні у ваших учнів/дітей) не відняли жодного балу за цей тест. гадаю, що багатьом з тих, хто отримав у результаті високий бал цього року, і минулих років, не заважали такого роду помилки, бо знань і вневненності у собі достатньо щоб без звинувачень когось, а в ріних умовах зі всіма, підтвердити високий рівень своїх знань.
Коментувати
Учасник
Щодо питання 47(опис рослини).Пасльонові також містять вітамін С,мають зрослі чашолистки,є ягодами,бувають лікарськими рослинами.Так,мені відомо,що в родини Розових вільні пелюстки,але неможливо визубрити все.Чи вважаєте це питання спірним?
Світлана
Для Учасник: Там нічого спірного, просто потрібно було дочитатись. У Розових якраз "ягід" майже немає, а плодовоягідних пасльонових також не густо. Ягода у Пасльонових, а плодово-ягідні культури у Розових. У Розових пелюстки не зрослі, а Пасльонових зрослі. По одній підказці дійсно важко вгадати, а от якщо всі підказки в купу зібрати, то все стає зрозумілим.
Анна
Для Учасник: и много вы видели ягод у Розовых?
Ольга
Главное здесь, что лепестки не сросшиеся. У паслёновых и чашелистики, и лепестки сросшиеся. А у розовых каждый лепесток отдельный
Коментувати
Діма
Як думаєте, чи досить буде 44 правильних відповідей для отримання 150 балів?
Аноним
Для Діма: думаю буде чкраз 150
Коментувати