Відповіді на ЗНО з історії України 2012 року (ІІ сесія)

Історія України. Завдання та правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з історії України 2012 року (друга сесія)

Відповіді на ЗНО з історії України 2012 року (ІІ сесія)

Освіта.ua
01.06.2012

Популярні новини
НМТ 2023: алгоритм роботи з мультитестом в аудиторії Як працювати з онлайновим сервісом тестування під час проходження національного мультитесту
Для учасників НМТ створили відеоінструкцію Відеоінструкція допоможе ознайомитися з інтерфейсом онлайнової тестової платформи
Учасникам НМТ повідомлено про день та місце тестування Учасники основної сесії НМТ отримали можливість завантажити запрошення на тестування
Робота з тестовою комп'ютерною програмою на НМТ Учасник виконуватиме роботу на комп'ютері, в якому встановлена тестова програма
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
asg
Відповіді та корисну інформацію можна знайти тут: http://all-zno.at.ua/
аня
чи є у мене шанс поступити з 670 балами до КНУ на державне??
Mariana
В мене правильно-60,а може й більше,а на інформаційні сторінці_56!Ну і де справедливість???????Це ж ужас
Варя
А в мене 89 з 89. Я крут!!!!!!!!!!!) Тести були елементарні
Роман
Для Варя: Говори за себя.
Марта
Для Варя: Ти дура
Катерина
Для Варя: Ври больше. Судя по таблице этого года, максимальный бал у первой сессии - 85, а у второй - 87.
Коментувати
Женя
Я одного не розумію. Другій сессії таблиця нижча, ніж для першої. Як це розуміти? хіба я винна в тому, что мене відправили у другу сессію? я ж не просила їх відправити мене у другу! і до того ж, хтось каже, ніби друга сессі була більш легка, але це кому як! я в першій зробила менше помилок, ніж у другій. я вважаю, що це залежить лише від самого учня. але бал від нього не залежить и чом тоді він повинен страждати через те, що він опинився у другій сессії. що за система....
Елена
Для Женя: Как же я с тобой согласна..что теперь делать?...
Артём
Для Женя: Ребят, вы серьёзно тугие? Это рейтинговая таблица!!! Если 1-ая сессия в этом году напишет лучше, чем 2, то у 2 сессии таблица будет выше!
Коментувати
anna
Скажите на какие я могу поступить факультеты если сдала математику украинский язык и биологию?
вчитель
Абітурієнти - І сесія. Чого ви мовчите???? і не відправляєте коментарі на сайт УЦОЯО, адже 40-45% ваших завдань ( у першій сесії) - не коректні. Від кожного вашого бала залежить ваша доля. Перше завдання з неякісними малюнками, за якими неможливо визначити знаряддя праці й відповідно епоху, а завдання про оперу "Бог. Хмельницький", де 3 правильних відповіді??????? Чому не наведено шкільні підручники, де містяться правильні відповіді, як було за минулих років... А відповідей ви не знайдете, у підручниках їх немає (питання не відповідають підручникам і програмі ЗНО)!, як немає інфи про "Постанову ЦК КПУ про оперу"... А що, учні мають знати напамять "Цю постанову"???... І багато, багато інших помилок... Хто ж нарешті спроможний кваліфіковано проаналізувати завдання??
Necrasoff
Для вчитель: Завдання були елементарними і неважкими. Про оперу " Богдан Хмельницький" вчитель розповідаів на уроці неодноразово.
Коментувати
вчитель
Де ж завдання тесту з історії України (ІІ сесія). Терміново!!!!!!!!!!!!!!!
Tolche
Для Олександр: +1, на всі сто відсотків згоден з тобою!
  ната
Aбо киньте в контакти....
  ната
Де знайти браузер, який відкриває правильні відповіді?Скажіть хто знає, БУДЬ ЛАСКА
жулик
Для ната: програму Foxit Reader скачай. Як так можна? Елементарних речей не можете зробити
Коментувати
карина
У тестах з історії України ( 2 сесія) правильною відповіддю на питання: "У якому уривку з історичного джерела йдеться про роль і місце в українській культурі зображеного діяча ( Т. Шевченко)?" правильною відповіддю є : " Будучи останнім представником поезії українського бароко, він став предтечею нової української літератури, просякнувши її ідеями гуманізму та Просвітництва.." У відповідях -правильна відповідь не така, а саме: " Він був сином мужика і став володарем у царстві духа. Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури..." Я багато разів робила цей тест на освіті.ua. Так де ж спаведливість?
ЫЫЫ
Я ,звісно, не великий знавець історії, та до чого Шевченко до бароко???До чого останній представник вищезгаданого напряму???] Для карина:
карина
Я теж не великий знавець бароко, але ж у тестах на сайті ОСВІТИ правильну дають саме таку відповідь. Тобто збивають учнів з пантелику.
Катерина
Для карина: Для карина: Бароко - це Сковорода, цей уривок про нього був у першый сесії. А сином мужа і кріпаком завжди був Шевченко. Цей уривок про нього зачитують у кожній школі, коли святкують його день народження.
Коментувати
bo4ina
Народ, тут возникла некая проблема, получившие результат по географии начали говорить о том что им не досчитали балы, как так? Это из-за крестиков, поставленных в бланке? Кто знает, если немного зайти за рамку, то ответ не засчитают? Или если не достать до края... Дайте пожалуйста.
Владислав
Для bo4ina: Это полный бред, если человек крестик поставил и он вышел за рамки какая им разница, главное что бы было правильно*)
Коментувати
Lexa
чи зможу я вступити до КНУ якщо атестат 141.1 і зно такі ж приблизно
Женьшень
Для Lexa: Якщо це Криворізький національний універмитет, то так)
Коментувати
Женьшень
До ЗНО не готувався і набрав 59, з яких половину вгадав. Всі знання отримані у школі. Але історія мені все-одно не потрібна)))
Володимир
85 :)
Андрей Белоусов
59=184... я лёгком шоке.
Люся
я угараю
ВовА
я ниразу книгу не открывал ни с кем не занемался и 52 правельных ответа но 2 ответа тут слегка спорные вроде норм но хотелось лутше а тем ктто занемался пол года историей и набрал 30 ответов советую потребывать у рипетитора деньги назад либо Пиковит попейте
История
Для ВовА: И куда ж ты умник поступать собрался? Ниразу,занЕмался,правЕльный,луТше,потребЫвать и ни одного разделительного знака........В первый класс???
Олександр
Для История: а може українською? в нас москальска взагалі то не офіційна
Tolche
Для ВовА: репетитори тут ні до чого, вони просто спонукають і надають стабільність у підготовці до історії, тож якщо якщо людина ходила до репетитора а сама ніяких зусиль не робила, то тут і казати нічого. я взагалі готувався без репетитора і набрав 188-191 (точно не знаю)
Коментувати
Олександр
хааххх, 37 балів!!!! думав що не набрав)))))))))))))))