Яку кількість предметів можна обрати для проходження ЗНО?

Яку максимальну кількість предметів може обрати особа для проходження ЗНО?

Яку кількість предметів можна обрати для проходження ЗНО?

У 2021 році кожен учасник зовнішнього оцінювання може обрати для проходження тестування не більше ніж п'ять навчальних предметів.

Випускникам шкіл та учням (студентам) закладів професійно-технічної та вищої освіти, які у 2021 році здобувають повну загальну середню освіту, результати зовнішнього незалежного оцінювання із чотирьох навчальних предметів, вибраних під час реєстрації, буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію.

Першим обов'язковим тестом є українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або українська мова і література (як оцінка ДПА зараховується частина тесту з української мови).

Другим обов'язковим предметом є математика (рівень стандарту або профільний залежно від рівня, на якому вивчався предмет).

Третій предмет для складання ДПА пропонується на вибір: тест з історії України (частина тесту «Період XX – початок XXI століття») або іноземної мови (рівень стандарту або профільний залежно від рівня, на якому вивчався предмет).

Четвертий предмет для складання ДПА випускники школи вибирають самостійно з такого переліку: історія Українибіологіягеографіяфізикахіміяанглійська моваіспанська мованімецька мовафранцузька мова.

Випускники шкіл 2021 року також можуть вибрати додатково п'ятий предмет для складання зовнішнього незалежного оцінювання з переліку предметів ЗНО.

Випускники шкіл минулих років можуть обрати від 1 до 5 предметів для складання зовнішнього незалежного оцінювання на свій вибір.

Для вступу до закладу вищої освіти на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра абітурієнт має подати до закладу вищої освіти сертифікати ЗНО з трьох конкурсних предметів (або двох конкурсних предметів на спеціальності, для вступу на які необхідно пройти творчий конкурс).

Конкурсні предмети, з яких вступник має надати сертифікати ЗНО, визначені Умовами прийому до закладів вищої освіти у 2021 році, залежно від спеціальності, обраної абітурієнтом. Перелік сертифікатів, необхідних для вступу на певну спеціальність, можна знайти за посиланням.

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО

Освіта.ua
16.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Богдан
А якшо я вибрав що хочу здавати зно з історії, я можу якось відмовитись від зно і здавати історію як дпа?
Тетяна
Якщо мені вже не потрібно здавати один предмет із обраних - як відмовитись? Чи просто не зявитись? І Сертифікат буде на кожен предмет окремо чи загальний?
Влад
Для Тетяна: сертифікат один на всі предмети. Ви випускник цього року? Ви хотіли складати 5 ЗНО, а тепер хочете 4? Не повна інформація надана
Коментувати
Анастасія
Доброго дня. Якщо я взяла укр.мову/літ, математику і історію України, то історія йде як 4 предмет?
Денис
Добрий день, я складав зно в минулому році у мене там одна серія паспорту а при вступу буде інша серія, потрібно щось додатково заповнювати чи що робити? Дякую
Влад
Для Денис: Яка різниця, яка тоді була серія? Ви надаєте сертифікат з балами. А не серію старого паспорту
Коментувати
Шкила
Если я здаю Укр.Мову, Математику, Историю Укр., могу ли я взять Английский как 4 предмет? Или они можно взять только История или Англ.?
Наталя
Для Шкила: Можнна, мій син вже на всі 4 ЗНО зареєстрований (укр.мова+ літе, мат, іст.Укр. та англ.мова)
Коментувати
Фан
Вступ на медичні спеціальності за ЗНО або іспитами: https://www.facebook.com/193482491223374/posts/860207134550903/
Аделіна
Не вивчається в коледжі*(я помилково написала школа).
Аделіна
А можна здавати предмет який не вивчається в школі? Тому що я хотіла взяти іспанську мову, але мені не дозволили сказавши, що цього предмету не викладають в коледжі із за цього я не можу його вибрати
Галина
Для Аделіна: якдпа - ні, як зно для вступу (5 предметом) - можете
Коментувати
Тетяна
Доброго вечора! Якщо дитина здає математику, українську мову і літературу, і історію України і більше їй не потрібно для інших вузів предметів чому вона має здавати 4 придмет і чи можна 4придмет скласти як ДПА
Влад
Для Тетяна: до чого тут вступ? Вона 4 предмет складає для випуску, щоб отримати атестат. Звісно 4 предмет можна скласти як ДПА.
Коментувати
Andriy Yezhov
Прошу роз’яснення! Якщо зареєструватися на максимально можливу кількість предметів ЗНО, п’ять, то всі п’ять оцінок (за 12-бальною шкалою) будуть вказані в атестаті як ДПА і брати участь у підрахунку його середнього бала? Або в атестат йдуть тільки чотири з п’яти результатів і можна просто не вказувати той предмет з опціональних, за яким бал найменший? Зрозуміло, що укр.мова і математика є обов’язковими, також обов’язковий один з двох: історія України або іноземна мова. Моє питання стосується саме опціональних предметів, наприклад фізика і географія. І ще, якщо здані 4 предмета і обрана, наприклад, п’ята географія і на неї не з’явитися, то якісь наслідки будуть? А якщо отриманий низький бал з географії, то чи можна його не вказувати в атестаті?
Оксана
Для Andriy Yezhov: Як ДПА вам буде виставлено в атестат бали з 4 предметів ,які ви вкажете під час реєстрації. 5-й предмет як ЗНО. При вступі з перелічених предметів зарахують той, де бал вищий. Навіть якщо ви складаєте географію на 2 бали ,а це предмет з переліку ДПА, то два виставлять у атестат.
Коментувати