Яку кількість предметів можна обрати для проходження ЗНО?

Яку максимальну кількість предметів може обрати особа для проходження ЗНО?

Яку кількість предметів можна обрати для проходження ЗНО?

У 2021 році кожен учасник зовнішнього оцінювання може обрати для проходження тестування не більше ніж п'ять навчальних предметів.

Випускникам шкіл та учням (студентам) закладів професійно-технічної та вищої освіти, які у 2021 році здобувають повну загальну середню освіту, результати зовнішнього незалежного оцінювання із чотирьох навчальних предметів, вибраних під час реєстрації, буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію.

Першим обов'язковим тестом є українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або українська мова і література (як оцінка ДПА зараховується частина тесту з української мови).

Другим обов'язковим предметом є математика (рівень стандарту або профільний залежно від рівня, на якому вивчався предмет).

Третій предмет для складання ДПА пропонується на вибір: тест з історії України (частина тесту «Період XX – початок XXI століття») або іноземної мови (рівень стандарту або профільний залежно від рівня, на якому вивчався предмет).

Четвертий предмет для складання ДПА випускники школи вибирають самостійно з такого переліку: історія Українибіологіягеографіяфізикахіміяанглійська моваіспанська мованімецька мовафранцузька мова.

Випускники шкіл 2021 року також можуть вибрати додатково п'ятий предмет для складання зовнішнього незалежного оцінювання з переліку предметів ЗНО.

Випускники шкіл минулих років можуть обрати від 1 до 5 предметів для складання зовнішнього незалежного оцінювання на свій вибір.

Для вступу до закладу вищої освіти на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра абітурієнт має подати до закладу вищої освіти сертифікати ЗНО з трьох конкурсних предметів (або двох конкурсних предметів на спеціальності, для вступу на які необхідно пройти творчий конкурс).

Конкурсні предмети, з яких вступник має надати сертифікати ЗНО, визначені Умовами прийому до закладів вищої освіти у 2021 році, залежно від спеціальності, обраної абітурієнтом. Перелік сертифікатів, необхідних для вступу на певну спеціальність, можна знайти за посиланням.

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО

Освіта.ua
16.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ліза
Чи можу я складати укр мову , математику , англійську та іспанську мови?чи англійську та іспанську не можна складати разом
Віт
Доброго дня я хочу спитати чи можуть взяти на державне якщо я є 3 придмета.бо кожуть що треба чотири тощо робити
Романтик
Чому при вступі на ін.язх,не можна подавати дві іноземні мови? наприклад, англійська та німецька?це ж шкільна програма.як би я вимагав китайську долучити,це зрозуміло.
Діана
А якщо я не здала 3 предмет, а для вступу потрібно 2 предмета, то я всерівно не можу поступити в вищий навчальний заклад?
Dima Zhul
Якщо я вибрав 4 предмета у формі зно і 3 здам а 1не здам можна вступати в вищий навчальний заклад?
Денис
Добрий день. Якщо я 3-тім обов’язковим предметом обрав Історію України (ХХ - ХІ ст.), то чі можу я четвертим предметом обрати всю історію України?
Ольга
Для Денис: ні, ти вже нічого не можеш обирати. Вся історія це ЗНО, а ти обирав ДПА як ЗНО.
Коментувати
оксана
Добрий день. Підскажіть дитина зареєструвалась на 5ть предметів зно .додатковий англійська. При вступі вана їй не потрібна .Чи можна не здавати цей пятий предмет на який зареєстровувалась і як розраховують середній бал на ті що зареєстровувалась тобто 5ть чи на чотири які буде здавати ті що їй потрібні .
Ольга
Для оксана: можна не здавати п’ятий. Можна здавати 3, які потрібні для вступу. Середній бал вираховують по свідоцтву. ЗНО до свідоцтва не має ніякого відношення.
Ольга
Може Ви мали на увазі конкурсний бал ЗНО для вступу? То це не середній, а конкурсний бал і вираховується він не середнім арифметичним балів ЗНО, а бали трьох ЗНО, які потрібні для вступу перемножаються на коефіцієнти(в кожному університеті вони різні) і додаються і до цієї суми може ще додаватися або не додаватися середній бал свідоцтва.
Коментувати
Роман
Добрий день.Чи можна здавати ЗНО укр.мова і література,математика,анг.мова,і нім.мова.Дякую
Росіта
Добрий день! Допоможіть, будь ласка, обрала історію 4 предметом, але зареєструвалася як на ДПА, так і ЗНО. ДПА вже скасували, чи можу я не приходити тоді на історіяю, якщо вона мені не потрібна при вступі?
Влад
Для Росіта: можеш не приходити
Коментувати
Богдан
А якшо я вибрав що хочу здавати зно з історії, я можу якось відмовитись від зно і здавати історію як дпа?
Тетяна
Якщо мені вже не потрібно здавати один предмет із обраних - як відмовитись? Чи просто не зявитись? І Сертифікат буде на кожен предмет окремо чи загальний?
Влад
Для Тетяна: сертифікат один на всі предмети. Ви випускник цього року? Ви хотіли складати 5 ЗНО, а тепер хочете 4? Не повна інформація надана
Коментувати
Анастасія
Доброго дня. Якщо я взяла укр.мову/літ, математику і історію України, то історія йде як 4 предмет?
Денис
Добрий день, я складав зно в минулому році у мене там одна серія паспорту а при вступу буде інша серія, потрібно щось додатково заповнювати чи що робити? Дякую
Влад
Для Денис: Яка різниця, яка тоді була серія? Ви надаєте сертифікат з балами. А не серію старого паспорту
Коментувати
Шкила
Если я здаю Укр.Мову, Математику, Историю Укр., могу ли я взять Английский как 4 предмет? Или они можно взять только История или Англ.?
Наталя
Для Шкила: Можнна, мій син вже на всі 4 ЗНО зареєстрований (укр.мова+ літе, мат, іст.Укр. та англ.мова)
Коментувати
Фан
Вступ на медичні спеціальності за ЗНО або іспитами: https://www.facebook.com/193482491223374/posts/860207134550903/
Аделіна
Не вивчається в коледжі*(я помилково написала школа).
Аделіна
А можна здавати предмет який не вивчається в школі? Тому що я хотіла взяти іспанську мову, але мені не дозволили сказавши, що цього предмету не викладають в коледжі із за цього я не можу його вибрати
Галина
Для Аделіна: якдпа - ні, як зно для вступу (5 предметом) - можете
Коментувати
Тетяна
Доброго вечора! Якщо дитина здає математику, українську мову і літературу, і історію України і більше їй не потрібно для інших вузів предметів чому вона має здавати 4 придмет і чи можна 4придмет скласти як ДПА
Влад
Для Тетяна: до чого тут вступ? Вона 4 предмет складає для випуску, щоб отримати атестат. Звісно 4 предмет можна скласти як ДПА.
Коментувати
Andriy Yezhov
Прошу роз’яснення! Якщо зареєструватися на максимально можливу кількість предметів ЗНО, п’ять, то всі п’ять оцінок (за 12-бальною шкалою) будуть вказані в атестаті як ДПА і брати участь у підрахунку його середнього бала? Або в атестат йдуть тільки чотири з п’яти результатів і можна просто не вказувати той предмет з опціональних, за яким бал найменший? Зрозуміло, що укр.мова і математика є обов’язковими, також обов’язковий один з двох: історія України або іноземна мова. Моє питання стосується саме опціональних предметів, наприклад фізика і географія. І ще, якщо здані 4 предмета і обрана, наприклад, п’ята географія і на неї не з’явитися, то якісь наслідки будуть? А якщо отриманий низький бал з географії, то чи можна його не вказувати в атестаті?
Оксана
Для Andriy Yezhov: Як ДПА вам буде виставлено в атестат бали з 4 предметів ,які ви вкажете під час реєстрації. 5-й предмет як ЗНО. При вступі з перелічених предметів зарахують той, де бал вищий. Навіть якщо ви складаєте географію на 2 бали ,а це предмет з переліку ДПА, то два виставлять у атестат.
Коментувати