Комітет ВР підтримав законопроєкт МОН щодо НМТ

Члени профільного комітету підтримали законопроєкт, який дозволить провести НМТ

Комітет ВР підтримав законопроєкт МОН щодо НМТ

Члени парламентського комітету з питань освіти, науки та інновацій підтримали урядовий законопроєкт, ухвалення якого дозволить провести вступну кампанію за результатами НМТ та моделлю тестування, що була презентована Міністерством освіти і науки 20 січня.

Відповідне рішення ухвалено за результатами засідання профільного комітету.

Окрім того, законопроєктом передбачено скасування державної підсумкової атестації випускників повної загальної середньої освіти в 2023 році.

За підсумками розгляду законопроєкту члени комітету одностайно рекомендували Верховній Раді прийняти проект закону № 8228-1, поданий Кабінетом Міністрів, в першому читанні за основу та в цілому.

Два альтернативних депутатських законопроєкти рекомендовано відхилити.

Після ухвалення урядового законопроєкту Міністерством освіти і науки буде затверджений Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році, який передбачатиме проведення НМТ за моделлю, що була презентована громадськості 20 січня.

НМТ в 2023 році буде проведений за схемою 2+1, де українська мова й математика є обов'язковими, а третій предмет учасники обиратимуть самостійно.

Більше про проведення НМТ в 2023 році

Для отримання оперативної інформації про проведення НМТ та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
23.01.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юля
А дпа скасовується? Для 11 класів? І якщо я навчаюсь в коледжі після 9 класу мені обов’язково здавати НМТ якщо я не планую вступати в вище?.
Елтон Норріс
Без географії...Найкращі просто!