Завершується додатковий період реєстрації на НМТ

Вступники створили понад 16 тисяч реєстраційних карток, але зареєстровано тільки 763 учасники

Завершується додатковий період реєстрації на НМТ

Завершується додатковий період реєстрації для участі у національному мультипредметному тесті ЗНО

За словами міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, незважаючи на досить велику кількість створених карток, зареєстровано тільки 763 учасники, які надіслали документи для участі в НМТ.

Він нагадав, що для участі в додатковій сесії НМТ вступники мають не лише створити реєстраційні картки, але й надіслати комплект необхідних документів до відповідних регіональних центрів до 27 червня.

«Процедура реєстрації передбачає створення реєстраційної картки, заповнення тексту заяви про участь у тестуванні, а також формування комплекту реєстраційних документів та надсилання документів до регіонального центру оцінювання якості освіти, адресу якого зазначено в контрольно-інформаційному листі, сформованому разом із реєстраційною карткою», – зазначив міністр.

Також він зауважив, що у разі, коли в учасника мультитесту немає можливості скористатися засобами поштового зв’язку, документи можна надіслати на електронну адресу відповідного регіонального центру, зазначену в реєстраційному повідомленні.

«Учасники, які до 27 червня не надішлють комплекти реєстраційних документів на електронну адресу, зазначену в реєстраційному повідомленні, не матимуть змоги брати участь у НМТ. У темі листа потрібно зазначити своє прізвище, а також написати словосполучення «реєстраційні документи». Наприклад: Шевченко_реєстраційні документи», – наголосив Шкарлет.

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА НМТ

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
20.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів