Понад 20 тисяч учасників ЗНО складуть тест за кордоном

Зовнішнє оцінювання буде проведено у 39 європейських містах з понад 20 країн

Понад 20 тисяч учасників ЗНО складуть тест за кордоном

Понад 20 тисяч українських вступників наразі підтвердили своє бажання скласти національний мультипредметний тест за кордоном.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, коментуючи перебіг першого етапу підтвердження участі у тестуванні вступниками, що триватиме до 7 червня.

За словами міністра, загалом свою участь у ЗНО підтвердили вже 190 тисяч учасників вступної кампанії, з них понад 20 тисяч підтвердили своє бажання складати тест в країнах Європейського Союзу.

«У цьому переліку міст також є міста країн Європейського Союзу. Ми уже досягли домовленості з 23 європейськими країнами, які погодили організацію проведення НМТ у 39 європейських містах для українців, які закінчують 11 клас. Ще три країни є в розробці», – зазначив Шкарлет.

У Міністерстві освіти і науки також нагадали, що потенційними вступниками до закладів вищої освіти є 224 тисячі цьогорічних випускників одинадцятих класів.

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО-2022: НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЛЬТИТЕСТ

Для отримання інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінки “Абітурієнт” у Facebook або сторінки "Вступна кампанія" у Telegram.

Освіта.ua
02.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів