Перелік країн, де проведуть НМТ, можуть розширити

Наразі тривають перемовини з п’ятьома країнами Європи, де може відбутись додаткова сесія

Перелік країн, де проведуть НМТ, можуть розширити

Перелік країн Європи, де буде проводитись національний мультипредметний тест ЗНО, може бути розширений.

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Зокрема, наразі тривають перемовини із кількома країнами Європи, яких немає у переліку, – із Люксембургом, Словенією, Туреччиною, Швейцарією і Фінляндією.

«Цілком імовірно, що в них можна буде пройти НМТ під час додаткової сесії, тоді з 08 до 18 липня учасники зможуть підтвердити участь у тестуванні, а з 01 до 10 серпня – надати інформацію про те, де їм найзручніше проходити тестування», – пояснили в УЦОЯО.

Тому в УЦОЯО попросили випускників, які перебувають у країнах, що включені до переліку потенційних країн, де може бути проведено НМТ, підтвердити свою участь у НМТ з 20 травня до 7 червня 2022 року, вибравши найближчу з наданого переліку локацію.

«Це допоможе нам визначитися з кількістю потенційних учасників тестування і краще спланувати свою діяльність з організації НМТ», – наголосили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Також планується збільшення міст тестування в Німеччині та Іспанії.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ ПРО НМТ

Для отримання інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінки “Абітурієнт” у Facebook або сторінки "Вступна кампанія" у Telegram.

Освіта.ua
26.05.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Михайло
А якщо ми знаходимось в Ірландії (Дублін)- то що нам робити ? В Дубліні теж багато українців. Що потрібно їхати до Британії? Міністерство освіти колись буде думати, чи тільки перешкоди буде створювати ?
Местный
Для Михайло: повертайтесь додому на спокіній території.
007
Для Михайло: а Ви колись будете думати перш ніж кудись їхати? Якщо збирались вступати В ЦЬОМУ РОЦІ, то чому взагалі виїздили з країни? Вчитись як будете? Нагадую: навчання офлайн!
Галина
Для Михайло: так є ж в Дубліні центр: https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v0465729-22#Text
Коментувати
Тетяна
Ми знаходимося в Канаді. Чи буде надана можливість здати мультимедійний тест нашим випускникам у цій країні? Адже багато українських родин виїхали сюди на період війни.
Світлана
Добрий день. Наразі знаходимося у Польщі, але плануємо повертатися до України. Якщо підтвердимо Україну, але небуде змоги туди повернутися, або навпаки підтвердимо Польщу, а вже будемо на Україні. Як у даному випадку поступити. Підкажіть будь ласка.
Марина
Чи є можливість зробити тестування в Греції?
гість
у Харкові буде тестування????/