Вступники мають двічі підтвердити участь у НМТ

Під час другого підтвердження учасники зможуть змінити населений пункт, де складатимуть мультитест

Вступники мають двічі підтвердити участь у НМТ

Майбутні вступники, які планують складати мультипредметний тест ЗНО, мають двічі підтвердити свій намір брати участь у вступному випробуванні.

На цьому наголосили в Українському центрі оцінювання якості освіти, коментуючи хід першого етапу підтвердження.

Так, з 20 травня до 7 червня триває перший етап підтвердження участі в основній сесії НМТ.

Станом на 26 травня 2022 року спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці у вкладці «Підтвердження участі в НМТ», заповнили майже 149 тисяч учасників.

В УЦОЯО наголосили, що кожен потенційний учасник, виконуючи підтвердження, має зробити вибір населеного пункту, зручного для проходження основної сесії НМТ, із запропонованого переліку.

Під час другого підтвердження, яке відбуватиметься з 21 червня до 7 липня 2022 року, учасники остаточно визначатимуться з вибором місця складання і за потреби зможуть змінити населений пункт на той із запропонованих, де зручніше буде пройти тестування.

Тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ з 12 липня 2022 року для учасника з’явиться можливість завантажити із вкладки «Місце проведення» запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проходження ним національного мультипредметного тесту.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ ПРО НМТ

Для отримання інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінки “Абітурієнт” у Facebook або сторінки "Вступна кампанія" у Telegram.

Освіта.ua
26.05.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Галина
Добрий день. Анастасія Для підтвердження бажання здавати НМТ перший раз обрали місце здачі за кордоном. Але наразі дитина планує повернутися в Україну за місцем постійного проживання, і при другому підтвердженні буде обирати населений пункт в Україні. Чи не виникне проблем.
Галина
Для Галина: питайте в центрі оцінювання
Коментувати
Николай Бердяев
Можете відповісти будь-ласка. З якого по яке число є пожливість зареєструватися на сайті УЦОЯО(створити особистий кабінет) для проходження теста в додатковому турі якщо раніше нічого не робив
Галина
Для Николай Бердяев: то спитайте у УЦОЯО
Коментувати
Анастасія
Доброго дня. При підтвердження бажання здавати НМТ перший раз обрали місце здачі за кордоном. Але наразі дитина планую повернутися в Україну за місцем постійного проживання, і при другому підтвердженні буде обирати населений пункт в Україні. Чи не виникне проблем у даному випадку?
Оксана
Доброго дня.Що робити,коли дитина спочатку зареєструвалася в основному турі,але зараз хоче змінити на додатковий,бо знаходиться на території іноземної держави
Галина
Для Оксана: на території іншої держави можна пройти https://testportal.gov.ua/nmt-de-bude-stvoreno-tymchasovi-ekzamenatsijni-tsentry-v-yevropi/. Не можна зараз обирати основна чи додаткова сесія. На додаткову реєструються лише ті, хто не зможе дістатись до пунктів здачі тесту під чвс основної сесії. Ви наразі навіть не намагались цього зробити
Коментувати
Марія
Яким чином можуть здати НМТ діти, які знаходяться у Фінляндії, зважаючи на те, що цієї країни немає в списку? Що робити дітям?
Галина
Для Марія: Є 3 варіанти: 1. не здавати тест взагалі. 2. спробувати дістатись Естонії або Швеції. 3. Повернутись до того часу в Україну (раз вже дитина вирішила все ж навчатись, а згадом працювати і цій країні)
Коментувати