Поріг тесту ЗНО з англійської мови склав 18 тестових балів

Експертна комісія встановила поріг «склав / не склав» для тесту ЗНО з англійської мови

Поріг тесту ЗНО з англійської мови склав 18 тестових балів

Поріг тесту «склав / не склав» для зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови в 2021 році дорівнюватиме 18 тестовим балам.

Відповідне рішення ухвалене експертною комісією Українського центру оцінювання якості освіти, засідання якої відбулося 17 червня.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отриманий результат під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з англійської мови, складає 10,68% від загальної кількості учасників тестування.

До 18 червня мають бути оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови, та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту з англійської мови.

Як відомо, результати ЗНО з англійської мови за бажанням випускника також будуть враховані, як державна підсумкова атестація за шкільний курс з англійської мови. Експертна комісія також затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з англійської мови, дорівнює 72 тестовим балам.

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
17.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Скажіть, будь ласка чи може дитина 13 років написати пробне зно з англійської мови? Дякую
Ольга
Результати ЗНО у 2021 за бажанням випускника можуть не враховуватися, як державна підсумкова атестація за шкільний курс. Чи може дитини подати документи до вступу до вищого навчального закладу у 2021 році, якщо в атестаті за 11 клас не зазначено результати ДПА за 2021 рік?
Галина
Для Ольга: звісно може. більшість відмовились
Коментувати
Катя
Чи було враховано при визначенні результатів з з англійської ,мови коли буде відповідь
Mama
Дітям, що писали на рівні стандарт, мали рахувати з 56 можливих, а не з 72. Або треба було нормально роз’яснити і дати ще 1 годину, це як мінімум.
Сергій
Для Mama: Рівень стандарт не отримує 100-200 балів
ВЛАД
Для Mama: Що дитина складала? ЗНО чи ДПА?, ЯКЩО ЗНО ДЛЯ ВСТУПУ, ТО ДИТИНА ПОВИННА БУЛА ВИКОНАТИ ВСІ ЗАВЛАННЯ ТЕСТОВОГО ЗОШИТУ І ОТРИМАТИ БАЛИ ВІД 100 ДО 200, ЯКЩО ДИТИНА СКЛАДАЛА ДПА У ФОРМІ ЗНО, ТО 56 І ЧАСУ МЕНШЕ, АЛЕ ТОДІ ЙДЕ ТІЛЬКИ ОЦІНКА ЗА 12 БАЛЬНОЮ СИСТЕМОЮ В СВІДОЦТВО І НЕМАЄ ЗНО ДЛЯ ВСТУПУ
Коментувати
Віра
Як можна не скласти найлегше ЗНО з англ мови за всі роки ???!!! Навіщо тоді йти на іспит ?
Дмитро
Для Віра: аби потім скиглити, що не склав)
Коментувати
Mama
Роз’ясніть будь-ласка, чому дітям на ЗНО, що писали за рівнем стандарт, сказали не писати приблизно 4-х завдань, бо вони їм і так рахуватись не будуть. Але при визначенні результату ЗНО ці відповіді враховувались. Діти реально не могли набрати 72 бали з 56 можливих??? Тому, що їх по-перше обмежили в часі - 1 година це дуже багато, на ті питання, яких їм не потрібно було писати. Мало того, що англійську вчили на рівні стандарт, то їх ще обмежили в часі. Де справедливість???
Макс
Для Mama: все писали одинаковое количество времени
Коментувати
Наталія
Якщо в мене 110 балів то я не здала? Чи все ж ? (23/72 правильних відповіді)18правильних по підсумковій атестації ?
Лідія
Для Наталія: якщо 18 тестових балів, то здали.
Лідія
Для Наталія: так, все що 100 і більше балів, то здав/здала.
Наталія
Аааааааа фуухххххх просто дякую??????????????????????????????... ????????????????????????????????????????... ????????????????????????????????????????... ????????????????????????????????????????... ??????????????????????...
Коментувати
Елена
В 2020 году порог был 17,когда дети не учились в школе только с марта. В этом году 18, они же толком не ходили в школу с того же марта, но и весь 2021 учебный год. Очень странное решение. Нет слов!!!
Максим
Для Елена: це залежить від того скільки здали ЗНО а скільки ні
Коментувати
Світлана
Підкажіть будьласка, якщо рівно 100 балів то результат позитивний?
Влад
Для Світлана: якщо бал є взагалі, то він позитивний
Коментувати
Вика
Обидно, что по прошлогодней таблице вышло 190, а по теперешней 189, хотелось все таки добить до красивой цифры
Настя
114 баллов это не сдал ?пожалуйста кто знает ответьте очень важно????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Сергій
Для Настя: Якщо є бали 100-200 то здав
Коментувати
сєрий
за 3 помилки (69б) 196, в той час коли у всіх минулорічний таблицях 69 балів це 197??!!! дякую уцояо всім серцем за кончену таблицю)
Маня
Для сєрий: у иене теж лише 3 помилки а от чому бал 188 ? що робити куди бігти?
Igor
Потрібно враховувати не тільки помилки, але й кількість балів які коштує кожна помилка
Коментувати
Olesys
Якби учні вчилися належно,вчасно і ходили до репетиторів завчасно,то здали б цей тест легко.Найлегше ЗНО за всі роки існуваня ЗНО! Обов’язковими мають бути 3 екзамини: 1.укр.м.і укр.літ. 2.історія України 3.іноз.мова (англ./нім.)
Вікторія
Для Olesys: вам бажано українську мову повчити, а не нарікати на дітей та екзамИни)
Дмитро
Для сєрий: згоден. Треба було більше навчатися, щоб зараз не сидіти і не скиглити, що результати погані. Зно було досить легке, щоб нормально його скласти
Марія
А навіщо тоді школа? Щоб де репетиторів ходити? Цікаво????
Коментувати
Елена
Результаты по английскому в кабинетах. Минут 10 назад появились Спасибо Всем Спасибо учителю по английскому языку
Виктория
Для Елена: ????
Коментувати
Олена Петрова
Англійську не склали всього 10 відсотків учнів. Непогано. Десь писали, що хочуть її зробити обов’язковим предметом, як і математику.
Дмитро
Для Олена Петрова: Як на мене, то з таким порогом не скласти - це треба ще постаратися
Перехожий
Для Дмитро: З яким порогом? Врахуйте, що англійську діти вивчають по - різному. Одні дві години мають на тиждень, а інші по сім. Он з математики поріг 10 балів і здали лише 69%.
Дмитро
Ураховуючи той факт, що зараз до зно готують репетитори, а не школа, все це схоже на якісь відмовки. Я мав англійську два рази на тиждень, і нічого - склав. І непогано склав. При чому навіть без репетиторів. Хто хоче щось робити, той робить. Хто не хоче, той шукає атмазкі.
Коментувати
HataXa
Когда уже результаты будут??? С химией не задерживали? У меня просто ощущение, что результаты задержат как и ответы з географией(
Татьяна
Для HataXa: Завтра на інформаційних сторінках учасників буде розміщено результати ЗНО з іноземних мов та фізики за шкалами 100–200 балів і 12-бальною (із предметів, результати тестувань з яких зараховують як оцінку за ДПА), з математики результати ЗНО* та ДПА буде розміщено 19 червня.
HataXa
Спасибо, что сказали, потому что я собиралась каждые 5 минут обновлять пока результаты не появляться. Пойду спать тогда)
Наталія
Химия появилась в 0.30 ночи.
Коментувати
Андрій
Есть таблица пробного ЗНО с англ 2021? Там порог тоже 18. Киньте ссылку)
Ага, я
Для Андрій: https://osvita.ua/test/rez_zno/64827/
Андрій
Тут порог 19 баллов, не то
Коментувати
Даня Картошка
Нормас я прошел. Поступлю теперь))) .
Еля
Для Даня Картошка: А сколько у вас?
Коментувати
геннадий
черти, какие же черти боже. Я сделал 85% теста правильно, но по прошлогодней таблице у меня 155, а теперь с этим порогом в 18 ещё -4 балла, если не больше. С каждым годом твари все меньше и меньше баллов дают
Абитуриент
Для геннадий: так 85 процентов правильных ответов это 180+. Что то ты привираешь :)
Коментувати
Carina
WHY? WHY? WHY? WHY? WHY? WHY? WHY? WHY? WHY? WHY? WHY?WHY? WHY? WHY? WHY? WHY? WHY? WHY? WHY? WHY?
Дмитро
Для Carina: то єдине слово, яке ти вивчила на англійській мові?)
Катя
Скажіть будь ласка як можна падати апеляцію і и було враховано твір Дякую
Коментувати