Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з фізики

Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього оцінювання з фізики будуть оголошені 08 червня

Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з фізики

В Україні триває проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. У понеділок відбулось тестування з фізики.

Тест з фізики складався з 38 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 180 хвилин.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, дорівнює 64 балам.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з фізики.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання 08 червня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Див. розділ Відповіді на тести ЗНО.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з фізики відбудеться 17 червня.

Розміщення результатів тестування з фізики на інформаційних сторінках учасників ЗНО відбудеться не пізніше 22 червня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до 12 балів та таблиця переведення тестових балів з фізики у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Після цього заклади освіти отримають результати державної підсумкової атестації учнів, які виявили бажання складати ДПА з фізики в 2021 році.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь у зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини та бажають взяти участь у додатковій сесії ЗНО, можуть до 11 червня подати до регіонального центру документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Додаткова сесія тестування з фізики відбудеться 08 липня.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ ЗНО З ФІЗИКИ 

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
07.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Добрий ранок. Прикол якийсь з розрахунком (як розрахувати бал ЗНО з фізики). 55 тестових балів - це 189 б.з 200б; 56 б.-190б; 57б. - 192б. Що це за прогалина між 190 б. і 192 б? З Фізики 191б. взагалі буває???
Галина
Для Олена: подивіться таблиці попередніх років. так завжди буває. Коли манші бали переводять в більші не можуть бути більші бали підряд. завжди є такі пробіли в 1-3 бали. Не може ж бути тестових балів 56,5.
Коментувати