ЗНО з фізики: напередодні тестування

07 червня основна сесія ЗНО продовжиться проведенням тестування з фізики

ЗНО з фізики: напередодні тестування

У понеділок новий тиждень проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання відкриє тест з фізики.

Цього року тест з фізики мають намір скласти 32 тисячі вступників до закладів вищої освіти.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з фізики в 2021 році складається з 38 завдань чотирьох форм, на виконання яких учасникам буде відведено 180 хвилин.

Результат виконання завдань тесту буде використовуватися під час прийому до закладів вищої освіти.

Окрім того, за бажанням випускника результат виконання завдань тесту може бути зарахований як державна підсумкова атестація з фізики.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, дорівнює 64 балам.

Проведення тесту розпочнеться об 11 годині. Вхід до пунктів тестування триватиме до 10.50. Рекомендований час прибуття до пункту тестування зазначений у запрошенні-перепустці.

Для уникнення скупчень учасників біля входу до пунктів тестування у запрошенні-перепустці кожного учасника зазначено рекомендований проміжок часу, протягом якого йому варто прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.

Для допуску до пункту тестування учаснику обов'язково необхідно мати при собі запрошення-перепустку, оригінал сертифіката учасника ЗНО та оригінал документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті.

Під час тестування учасник не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, а також друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

З метою підготовки до тестування учасники ЗНО можуть скористатись наступними матеріалами:

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього оцінювання.

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
06.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
Бажаю всім учням здати гарно фізику... Не спішіть... 1. УВАЖНО читайте завдання! 2. Перепишіть без помилок величини в ДАНО 3. До кожного завдання записуйте на полях формулу 4. Ви все знаєте, заспокойтесь... 5. Десь разів перевірте обчислення та розв’язки Все буде добре!
"Майбутній абітурієнт"
Пройшовши ЗНО з математики, я жодного разу не скористався "довідником". На мою думку, більш коректно зі сторони УЦОЯО було б добавити довідник формул саме для фізики, а не для математики, оскільки у фізиці більша їх кількість та складність формулювання.
v
Для "Майбутній абітурієнт": Полностью согласен. Особенно классно было бы, если бы хотя бы добавили формулы, которые можно перепутать с другими.
E=mc²
А який сенс тоді екзамена з фізики? В математиці, головне обрахунки, а у фізиці ти маєш знати всі ці формули
v
Для E=mc²: Знать все формулы это конечно круто, но если все формулы по математике были в тетрадях и,извините меня конечно но, есть слепые ученики которые не смогли сдать даже на пороговый балл, то что говорить про физику? Мне кажеться что в физике даже математика, сложнее чем математика в мат. ЗНО))
Коментувати