Поріг тесту ЗНО з фізики склав 12 тестових балів

Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг «склав/не склав» для тесту ЗНО з фізики

Поріг тесту ЗНО з фізики склав 12 тестових балів

16 липня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для зовнішнього незалежного оцінювання з фізики, який у 2020 році дорівнюватиме 12 тестовим балам. Відповідне рішення було ухвалено під час засідання комісії.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з фізики, складає 7,7% від загальної кількості учасників тестування.

17 липня  будуть оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з фізики, а також ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів.

Як відомо, результати ЗНО з фізики також можуть бути враховані, як державна підсумкова атестація з фізики. Відповідно, експертна комісія затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з фізики, дорівнювала 64 тестовим балам.

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
16.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Vitalik
145 это норм или нет?
Валентина
* рисочка. Слово прочерк чомусь виправляється на почерк.
Валентина
*почерк. .
Валентина
Добрий ранок. Що робити, коли в результаті зно не враховано 5 завдань на 7 тестових балів: в скріні результату стоїть правильна відповідь, а в результаті почерк. А в в одному завданні замість 4,1 поставили 4… Усі записи чіткі і правильно написані, перевірила... Це якийсь жах!
Маша
Для Валентина: перевіряв компютер , якшо у вас хрестик не до краю , то комп"ютер його не зарахує , в знайомих була аналогічна ситуація , то нічого не довели , бо ви мали ознайомитися з правилами заповнення бланку відповідей ( про це ви підписувалися на зворотній стороні
Валентина
Це задачі. І цифри написані чітко.
Аліна
У такому випадку подайте апеляційну заяву
Коментувати
Ніна
Добрий день! Скажіть , будь ласка, чи знизяться рейтингові бали , якщо знизять поріг з інших предметів ?
Терентьев
Ты че епта высрала дура
Коментувати
Красава
А в том году какой был?
Каріна
Для Красава: 13
Геннадий
Чем ниже рейтинг - тем выше баллы!
Коментувати