Опубліковані відповіді на тест ЗНО з історії України

Опубліковані відповіді на завдання тесту ЗНО з історії України, що був проведений у п’ятницю

Опубліковані відповіді на тест ЗНО з історії України

Опубліковані правильні відповіді до завдань тесту зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, що був проведений у п'ятницю 4 червня.

ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ НА ЗНО З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

Використовуючи правильні відповіді на завдання тесту з історії України, учасники тестування мають можливість визначити власний тестовий бал за всі завдання тесту.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з історії України, правильно виконавши всі завдання, дорівнює 94 балам.

Офіційне оголошення результатів тестування з історії України відбудеться 25 червня.

Результати за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів використовуватимуться абітурієнтами під час вступу до вишів.

При оголошенні офіційних результатів ЗНО з історії України також будуть оприлюднені таблиці переведення тестових балів у шкалу від 100 до 200 балів і шкалу 1-12 балів.

Результати за шкалою від 1 до 12 балів будуть надіслані закладам освіти для визначення оцінки за державну підсумкову атестацію для тих випускників, які виявили бажання отримати оцінку ДПА за результатами ЗНО.

РОЗРАХУНОК БАЛА ЗНО З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
04.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Тести Шкарлет і його посіпаки складають. Ідіоти, роблять з дітей тупоголових. Мой придурки, спочатку навчіть нормально, і тести по програмі, накуряться там всякої х#йні,а потім тести складають.
Життя зупинилось
Наші філологи та й історики навчають не тому, що потрібно , що є реально актуально , має морально- ціннісний аспект,а вчать тому- що знають: застарілий нафталіновий матеріал …. Ще й тулять цих класиків куди попало: Леся Украінка і сучасна історіографія чи журналістиа? Іван Франко і сучасна філософія вчинку?? Не лізе… А як Вам іспит для держслужбовців з укрмови?? Це що - повне невизнання атестату про середню освіту і украінського диплому? Адже у вишах всі вивчали і складали іспит , було і Зно??? А в тесті - передбачено читання украінською?? І ця уповноважена львівсько- галицька пані лепече про такі примітивні речі , ніби на вулиці- 1991 рік. Життя в головах нацпереляканих зупинилося…
Петро
Для Життя зупинилось: подивіться на себе, відійдіть від дзеркала- не плющитиме так.
Коментувати
Вчитель
Лисенко, Крушельницька, Івасюк, Биков. такі прізвища учні не знають! « мені не потрібно ваше мистецтво - я на полуницю до Польщі поїду» Вали!!!
Dorian
Хоч я і вчитель але допустив 3-4 помилки проходячи ЗНО разом з учнями в шкільному автобусі. Я не розумію, для чого давати настільки двозначні тести. Румунія закривала українські школи? Так, адже вона проводила румунізацію. Проте Польща теж закривала школи. У підручнику Власова навіть є цифри різкого скорочення кількості українських шкіл. Я вже мовчу про Бахчисарайський мир, де між Бугом і Дніпром може бути як "номер 3" так і "номер 4". Якщо вчителі сперечаються і не можуть знайти правильну відповідь то що можна говорити про учнів?...
Maison
Историю вершили закалённым клинком. Историю крушили закалённым клинком. Историю кололи закалённым клинком. Виновную историю пустили в расход...
Оксана
30 завдання. У після воєнні роки не було штучного голоду. Він був природний. Формуйте правильно питання
Скрипач не нужен
Для Оксана: Просто ты не ознакомилась с современной повесточкой. Все три - искусственные. Несогласным в лучшем случае обструкция, а в худшем - срок.
Коментувати
Оля
Як у 12 може бути наслідок укладення пакту Молотова-Ріббентропа(1939), якщо на карті відображені події 1940, 1941 роки?
ludmilka 88
Для Оля:
Вчитель
Просто. Внаслідок Пакту були захоплені Креси і українські землі в Румунії, там і стрілочки. Все логічно. Не треба нічого придумувати
Коментувати
Микола
42 завдання НЕПРАВИЛЬНО! Читайте умови договору. Правильно відповідь 1!!! І шкільний підручник, довідники і інтернет ресурси- відповідь однозначна: незаселена( будівництво оборонних споруд на 20 років- між Південним Бугом та Дністром). Подаю апеляцію!!!
ludmilka 88
Для Микола: За цим договором: кордон між Османською імперією і Московською державою встановлювався по Дніпру, султан і хан зобов’язались не допомагати ворогам Московії; Османська імперія приєднувала південну Київщину, Брацлавщину і Поділля, а Московська держава — Лівобережну Україну, Київ з містечками Васильків, Стайки, Трипілля, Радомишль, Дідівщина. Запоріжжя формально ставало незалежним. Московське царство погодилось на щорічне надання ханові «казни»; упродовж 20-ти років територія між Дніпром і Бугом обумовлювалася відсутністю будівництва нових фортець і укріплень; козаки отримали право на рибну ловлю, добування солі та вільного плавання Дніпром та його притоками до Чорного моря; татари отримали право на кочівництво і полювання в степу обабіч Дніпра.
Коментувати
Valentyna
Шановні укладачі тестів. В добу Національно-визвольної війни битви під Берестье(Брест) не було. Була битва під Берестечком. Творення прикметників від географічних назв - к, ц(ь), ч + -ськ-(ий) — -цьк-(ий). Берестечко - Берестецька. Авраменко Олександр Миколайович, так чи ні? Методом виключення виходимо на вашу запропоновану відповідь - Берстейська. Тому, що після Пілявців та Батога договорів не було. Конотоп - це вже Виговський. Якось так...
Феодот
Для Valentyna: Ви праві. У такому разі всім учасникам ЗНО повинні зарахувати 1 бал за це завдання, не залежно від вказаної відповіді. Так?!
Коментувати
Мира
Сегодня сопровождающие участников зно стояли под дождем , им нельзя было даже в коридоре переждать ливень. Почему такое скотское отношение к людям ? Вы когда научитесь продумывать орг момент???
ЗНО
Для Мира: Нет. А зачем? И твк все хорошо.
Галина
Для Мира: а навіщо супроводжувати учасників ЗНО?
Елена
а ничего,что участники ЗНО в основном организованные группы ДЕТЕЙ?И они должны быть в сопровождении представителей школы.И куда потом тем сопровождающим деться?Вот и сидят на улице,ожидают детей.
Коментувати