Завдання та відповіді на тест ЗНО з історії України 2021 року

Правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з історії України 2021 року

Завдання та відповіді на тест ЗНО з історії України 2021 року

Освіта.ua
04.06.2021

Популярні новини
Якими будуть тести НМТ у 2023 році Вступна кампанія буде проведена за результатами національного мультитесту
До яких іспитів готуватися вступникам 2023 року Перелік предметів зовнішнього оцінювання буде визначено в Порядку прийому до закладів вищої освіти
В УЦОЯО пропонують розширити НМТ Вступні комп’ютерні тести мають бути поширені на всі традиційні тести ЗНО
МОН готується до вступної кампанії за результатами НМТ МОН готує два варіанти проведення вступної кампанії та конкурсного відбору вступників
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир
Скажіть будь ласка чи можу я подати апеляцію у разі незгоди з офіційними відповідями?
Олексій
Існує "закон тестів": " із 4-х неправильних відповідей треба обрати ту, яка найближча до правильної". (Із досвіду)
Олександр
Я не здал на проходной балл ????????Позязя Думаю по везёт если здал ???????? пожалуйста Если у меня хоть что-то правильно и тому буду рад. А если вообще набрал бал проходной то это для меня такой подарок ???? будет ????
Людмила
У питанні 19 неправільна відповідь "Г". Засновником (головою) Української Гельсінської групи (1976р.) був не Левко Лук яненко, а Микола Руденко. Це записано в підручнику Історії України за 11клас (автори В. Власов. С. Кульчицький) на стор.115. Левко Лук яненко очолив у 1988році Українську Гельсінську спілку (там же на стор.160).
Сергій
Для Людмила: В завданні написано "був ОДНИМ з засновників" не головою на стор. 115 Лук’яненко зазначений.
Алёна
Я теж довго вагалась між Лук’яненком і не ним, потім збилася, не пригадавши його імені під час заснування у 76му, а лиш те, що він був головою у 88му і вибрала інший варіант відповіді((
Володимир
Для Сергій:В УГГ Л. Лук’яненко зазначений як УЧАСНИК, а не як засновник. Це різні речі.
Коментувати
Настя
Хіба не підходить в питанні № 49 і варіант із зображенням Резиденції митрополитів Буковини і Далмації ? Адже там чітко простежується народне декоративне мистецтво та буковинські мотиви,традиційні буковинські орнаменти в оздобі дахів, прикрашених кольоровою черепицею: Святкові орнаментальні, візерунки кольорової глазурованої черепиці дахів відтворюють тенденції національного мистецтва. Таке поєднання буковинських мотивів із помпезністю китайського шовку, венеціанських дзеркал та кольорового мармуру характерне і для внутрішнього оздоблення комплексу https://vidviday.ua/blog/chernivetskyi-universytet/ Чи не можна зарахувати це завдання всім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання?
Ира
Для Настя: +++
Алёна
Мають простежуватися загальноукраїнські мотиви. А як ви сказали, в будинку Резиденції митрополитів більше буковинські. Будинок Полтавського земства то як раз симбіоз модерну, з притаманною йому кількістю декору, і української народної архітектури. Загалом він виглядає як збільшена стилізована модернова хата зі стріхою
вчитель
Хоча можна було просто поставити запитання: "Оберіть з поданих прикладів Будинок Полтавського земства" Або замість Чернівецького університету виставити , наприклад, Червоний корпус Київського університету. Там інший стиль і не буде двоякого трактування
Коментувати
софия
почему я весь год готовилась к зно по истории и ПОТЕРЯЛА 2БАЛА ИЗЗА ВОПРОСА ПРО БАНДЕРУ, которого нет в программе???
Настя
Для софия: Бандера є в програмі на 29 сторінці
софия
он сам есть, но не его биография от и до
Алёна
Тут факт его биографии касается его деятельности в ОУН. А про ОУН программа требует знать, а именно тема 25. Західноукраїнські землі в міжвоєнний період.
Коментувати
Олег Иванович
Нікого не зацікавило питання 42? Тут УСІ відповіді правильні! Відповідь Г (4). Підручник з історії України для 8-го класу Власова 2016 р., стор. 169: "Територія між Південним Бугом та Дніпром мала залишатися незаселеною" (Чи можна це вважати як "20 років не будувати форти"? Але ж половина Запорізьких земель - це територія саме між Бугом та Дніпром. Підручник для 8-го класу Авторів Швидько та Чорнобай, 2016 р., стор. 206: "Від Києва до Запорожжя міст не будувати"... в цьому варіанті правильні і відповідь В, і Г. А ось третій варіант правильної відповіді: це А (1). Читаємо підручник історії України 8-го класу авторів Гупан, Пометун за 2016 рік, рекомандовано Міністерством освіти та науки! Стор. 192 "Умови Бахчисарайського договору: - упродовж 20-ти років територія МІЖ ДНІСТРОМ ТА БУГОМ не могла забудовуватися новими фортецями". То як дітям обирати правильну відповідь??
Микола
Для Олег Иванович: Абсолютно згідний. Не тільки шкільні підручники, довідники, а й інші джерела доводять правильність відповіді А. Написав електронного листа на тестпортал зі скрінами однозначності віповіді А!!! Чекаю відповіді.
Коментувати
Олег Иванович
Шановні!! Питання № 42. Тут повинна бути відповідь ТІЛЬКИ А (1). Зараз буде цікаво. Автори питань не читають шкільних підручників!!! Читаємо підручник історії України авторів Гупан, Пометун за 2016 рік, рекомандовано Міністерством освіти та науки! Стор. 192 "Умови Бахчисарайського договору: - упродовж 20-ти років територія між Дністром та Бугом не могла забудовуватися новими фортецями"
Оксана
Для Олег Иванович: значит, ответ "Г" можно считать неправильным?
Алёна
Ви не вказали номер зошита. Для різних зошитів варіанти відповіді А різні
вчитель
От чому правильно говорять , що треба у ЗНО з історії України ставити більше питань з мистецтва України. Там немає спірних питань. Тільки ставити ці питання треба чітко
Коментувати
Валентина
Вибачте, але в 27 питанні (зошит 2), сталася помилка, там має бути така послідовність 1Г 2Б 3В 4А. Тому що арешт Бандери був 1941 році, відповідно. А- 1941(арешт Бандери , Б - 1930 (акція "Пацифікація"), В - 1939 ( вибори до сойму Карпатської України) Г - 1925 (створення УНДО)
Eva
Для Валентина: судовий процес над Бандерою відбувся 1934 року (внаслідок вбивства Перацького); звертаю також увагу на «міжвоєнний період»
Алёна
Я теж визначила, що йдеться про 41 рік ув’язнення Бендери(( Але дійсно його ув’язнили на довічне ще в 34му за акцію організації вбивства польського міністра внутр.справ Перацького
Петро
Альоно, Ви готувалися до ЗНО з історії України? Дивно .. До чого місто Бендери ? Чи вас так плющить від українця, як і залісся? Якщо ви про Степана - то БАндера !
Коментувати
Міняйло Михайло Олександрович
Доброго дня. В 41 питанні правильною відповіддю є варіант Берестецька битва. Проте в зошитах ЗНО був присутній лише варіант Берестейська. Такої битви на українських землях в добу Національно-визвольної війни не існувало. В усіх архівних документах(переважно польських та деяких турецьких), підручниках 8-го класу з історії України, затверджених МОН битва згадується саме як Берестецька або під Берестечку. Перегляньте, будь ласка, оцінювання даного завдання, адже в ньому допущена очевидна помилка.
Юля
Для Міняйло Михайло Олександрович: В мене в зошиті пише Берестейська 41 питання . Все правильно.
Katya
БерестеЦЬка має бути, зауважує Михайло
Феодот
Не Берестейська (м. Берестя) битва, а Берестецька (м. Берестечко). У тестовому зошиті граматична помилка!
Коментувати