Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з історії України

Правильні відповіді на завдання тесту з історії будуть оголошені найближчим часом

Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з історії України

В Україні завершився третій тиждень основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. У п'ятницю 4 червня відбулось тестування з історії України.

Тест з історії України складався з 60 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, дорівнює 94 балам.

За вибором випускника результат виконання завдань №1–30 («Історія України ХХ – початку ХХІ століття») сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з історії України.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з історії України, правильно виконавши всі завдання №1–30, що будуть зараховуватися як ДПА, дорівнює 47 балам.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання 7 червня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Див. розділ Відповіді на тести ЗНО.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з історії України відбудеться 24 червня.

Розміщення результатів тестування з історії України на інформаційних сторінках учасників ЗНО відбудеться 25 червня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до 12 балів та таблиця переведення тестових балів з історії України у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Після цього заклади освіти отримають результати державної підсумкової атестації для учнів, які виявили бажання складати ДПА у 2021 році.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь у зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини та бажають взяти участь у додатковій сесії ЗНО, можуть до 10 червня подати до регіонального центру документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Додаткова сесія тестування з історії України відбудеться 12 липня.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ ЗНО З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ 

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
04.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів