Онлайн-тест ЗНО 2021 року з української мови та літератури

Учасники ЗНО з української мови та літератури можуть визначити свій тестовий бал, користуючись сервісом ЗНО-ОНЛАЙН

Онлайн-тест ЗНО 2021 року з української мови та літератури

Використовуючи сервіс ЗНО-ОНЛАЙН, учасники тестування з української мови, а також з української мови та літератури мають можливість без зайвих зусиль визначити свій тестовий бал за виконання завдань тесту.

Для того щоб скористатись сервісом, учаснику ЗНО необхідно заповнити варіанти відповідей, що були надані ним під час зовнішнього незалежного оцінювання з української мови або української мови та літератури.

Після зазначення всіх відповідей учасник тестування отримає значення тестового бала за виконання завдань тесту.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови та літератури, дорівнює 116 балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови, дорівнює 74 балам.

Сервіс ЗНО-ОНЛАЙН використовує правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з української мови, а також української мови та літератури, що були ухвалені на засіданні предметної фахової комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти.

ПЕРЕЙТИ ДО ОНЛАЙН-ТЕСТУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

ПЕРЕЙТИ ДО ОНЛАЙН-ТЕСТУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

Також рекомендуємо ознайомитись з алгоритмом розрахунку тестового бала за виконання завдань тесту з української мови, а також з української мови та літератури.

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
02.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів