Результати ЗНО з математики оголосять до 22 червня

Визначення результатів тестування з математики відбуватиметься у кілька етапів

Результати ЗНО з математики оголосять до 22 червня

В Україні відбулося зовнішнє незалежне оцінювання учасників тестування з математики.

Визначення офіційних результатів зовнішнього незалежного оцінювання з математики відбувається у кілька етапів.

Спочатку відбудеться комп’ютерна обробка сертифікаційних робіт учасників ЗНО та перевірка завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю екзаменаторами. Після цього буде визначено кількість тестових балів для кожної сертифікаційної роботи.

На наступному етапі спеціально створена експертна комісія з питань визначення результатів ЗНО ухвалить рішення про встановлення порога «склав/не склав» для тесту ЗНО з математики. Засідання комісії відбудеться до 18 червня.

Учасники ЗНО, які не подолають визначений експертами пороговий бал, вважатимуться такими, хто тест не склав. Інші учасники зможуть використовувати результати тестування під час вступної кампанії до закладів вищої освіти.

Результати тих учасників, які подолають пороговий бал, будуть визначені за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів. Рейтингова оцінка за шкалою 100–200 балів відображатиме місце результату учасника серед результатів інших абітурієнтів.

Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з математики відбудеться не пізніше 22 червня 2021 року.

Після цього заклади освіти отримають результати державної підсумкової атестації випускників, які цього року виявили бажання зарахувати результати ЗНО як ДПА з математики.

При оголошенні результатів ЗНО з математики будуть оприлюднені таблиці переведення тестових балів за шкалою від 100 до 200 балів і таблиці за шкалою від 1 до 12 балів.

ЗНО-2021: ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ ЗНО З МАТЕМАТИКИ

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
30.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мар'яна
Дитина в переддень капалась і після зно з біології також, на зно була в медпункті 25 хв.батьків не повідомили, перепитала чи може самостійно продовжити, так змогла та результат не є низький ,але і не той на який розрах...Є довідка..,та оскільки продовжила на додаткову не попали..
Лена
Дайте можливість дітям поступити в медецину!Ей!!!Освіта!!!!Діти переживають,не у всих є платити бєшені гроші за навчання при том шо в медецині.
Аліна
Для Лена: я так розумію, що в дітей можуть бути проблеми ще й з українською мовою....
Коментувати
Яна
НА МЕДИЦИНСКИЙ СДЕЛАЙТЕ проходной по математике 140!Как дети в таких условиях и без денег с болеющими родителями и учителями должны сдать математику 150!Или для чесности ВСЕ пускай Вузы принимают 150+МАТЕМАТИКА!!! Пусть все ПРАВИТЕЛЬСТВО сдаст МАТЕМАТИКУ 150+++, Особенно министр ЗДАВООРАНЕНИЯ! Я лично подам в суд если Вы не опустите уровень проходного бала!!!
Галина
Для Яна: уважно читайте умови вступу. в цьому році можна вступити і з нижчим за 150 балом з математики, якщо загальний конкурсний бал буде вище за 175. здайте гарно біологію та мову і вступите
Лариса
Сделайте общий балл 170. Это твердая 9. А потом все свалят в польшу, и учить некого будет. Пандемия,врачи уезжают, их и так не хватает,и кому легче от этого? А отчислить всегда успеете.
Dr. Di
Ну подавайте в суд. Опустять прохідні бали до 101 (якщо опустять). А далі як навчатися? Вам доведеться платити за оцінки, і добряче платити, адже якщо такі предмети як біологія чи математика непідйомні зараз. А в лікарів предмети набагаааато гірші, і їх потрібно знати ідеально. А далі будуть 6 років навчання + 1-3 роки інтернатури, а протягом цих 7-10 років Вашу дитину очікує 3 КРОКи, після нездачі яких доволі легко полетіти з ЗВО. Втім, навіть якщо ви платитимете всі ці роки, чи можна цю людину назвати "Лікарем"? Всі тільки те і роблять, що критикують МОН і МОЗ, учителів і медиків, а самі ж підтримують систему корупційних схем, бо "так простіше". В кінці. Ви кажете як підготуватись. Звичайно. Читать. Проходити тестування. Робити конспекти. Якщо є бажання, репетитори ні до чого. Я самостійно здала 4 зно на 180+. І в моїй сім’ї теж не все було ідеально
Коментувати
Diana
Очень бы хотелось, чтобы для медицинского понизили балл ЗНО, или хотябы для честности подняли будущим учителям по математике и самим математикам.
Dr. Di
Для Diana: математики зараз "у дефіциті", на особливій підтримці держави. І Ви думаєте, що від математиків люди залежать так само як від медиків? Втім, невідомо яких саме медиків Ви маєте на увазі
Коментувати
Маша
Якось не розумно. Зно з математики в медичний є обовязкове і повинно бут и не меншим за 150. А коли в педагогічні університети встановлять такі критерії? Бо саме вони випускають майбутніх вчителів, що навчають наших дітей, які в результаті такого навчання не можуть здати нормально зно.
Яна
Для Маша: Гарно це на 200? Здайте Ви на 200 щонебудь на 200 та тоді пишіть!!! В педагогічний зовсім не можна приймати тоді менше ніж 175!!! Зажовбали тут зі своїми порадами?!!
Коментувати
Абитуриент
ПОНИЗЬТЕ МЕДИКАМ БАЛЛ ПО МАТЕМАТИКЕ ДО 140.ПОНИЗЬТЕ МЕДИКАМ БАЛЛ ПО МАТЕМАТИКЕ ДО 140.
Щерб‘юк Степан
Влуоовтууьлулулуовов... воутутвтовлвлвгвовов... овтвьвлвлвочрчрчрчоч... тчтітітітітітілілоіо... іоіичпчрчочочочвовов... ово...
Артем
Для Щерб‘юк Степан: дуже інформативно , дякую
Злата
Дійсно,дитина хоче поступити,а вони не дають дітям ніякого резону.То повишають вступні пороги,то все роблять,аби не для людей.Головне-контракт (гроші)от і все.От так ми вже опустились по саме нікуди((
Та сама з 200 по математиці
Злато, якщо дитина дуже хотіла б, то вона б дуже готувалася
Коментувати